Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 63 z 67 [ Príspevkov: 663 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 27 Sep 2019, 09:27 

..super..dík..to som rád, že si mi to takto poslal idem si to skúsiť otvoriť a pozrieť, čo sa tam všetko dozviem..lebo nechcem aby bolo okolo kotla nejako veľa roboty..je mi jasné, že čistenie bude treba, len by som rád vopred vedel...že čo ma bude čakať..jaká akoby údržba..

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 08:48 

S tym ta aj oboznami technik, ktory by ti kotol prisiel zapojit. Ale chapem, ze chces vediet este pred tym ako kupis si nieco, ze co kupujes, do coho pojdes, co ti to prinesie. Lebo to neni vec, co sa da len tak vymenit ak by sa ti to nepozdavalo.
Pri tomto je dobre si dopriat aj cas na rozmyslenie, na porovnanie :)

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 12:26 

Chapem to, co myslis, co akoze chces.
Aj preto som ti takto link poslal a tam priamo sa dozvies vela uzitocnych veci, ked si to precitas. Podla mna je to dobre mat aspon aky taky prehlad o tom ;)

Poslať Napísal: 02 Okt 2019, 09:01 

Čistenie kotla nie je nejako manuálne náročná záležitosť :)

Poslať Napísal: 04 Okt 2019, 08:03 

..ešte raz ďakujem..prečítal som si to..sedel som nad tým dlhšie a viackrát som si to čítal aby som všetko pochopil..aby mi to bolo všetko jasné..tak podľa toho, čo som sa dočítal, čo som sa dozvedel..čítal som aj o kúrení peletami, že aj tá kvalita je tam podstatná..že na to vlastne aj sám výrobca upozorňuje..

Poslať Napísal: 07 Okt 2019, 12:59 

obyn tak to je, takze ty si sa aj rozhodol, ze do peliet ides alebo jak to je s tebou a tvojim definitivnym rozhodnutim?? :)

Poslať Napísal: 08 Okt 2019, 10:28 

..hej, nemám nad čím vlastne už nejako rozmýšľať..mal som obavu, že ako to bude s čistením..s kvalitou a týmito vecami..ale tak po tomto, čo si mi poslal, čo ste ma ubezpečili že to je fajn..tak nemám prečo vám neveriť..predsa je to iné keď mi toto poviete, keď máte skúsenosti..

Poslať Napísal: 09 Okt 2019, 09:25 

Nie je dôvod mať strach alebo nejaké obavy ani o čistenie. Kotle na pelety sú v dnešnej dobe vhodná voľba, lebo fungujú už samé, sú automatické a majú vysokú účinnosť a myslím, že to je ozaj to čo mnohí chceme.
Aby to bolo bez starostí a aby to malo efekt, že proste tieto veci sú prioritou.
Len tiež nie je kotol ako kotol, tak ako nie sú pelety jak pelety.

Poslať Napísal: 11 Okt 2019, 07:34 

- ta ucinnost je ozaj super, taka vysoka, s tym som sa ja nikdy predtym nejako nestretol, myslel som, ze to nema az taku vysoku, ale ked som prisiel na to jak to je, tak mi to urobilo radost -

Poslať Napísal: 15 Okt 2019, 10:11 

Obyn bez starostí, zbytočne panika a kvôli čomu.
Akože chápem, že na začiatku keď chceš ísť do peliet a všetko si to zrátaš, tak to zrovna nie je málo peňazí. Ale to je vec, ktorá je úplne normálna a s ktorou treba rátať ;) Pri kúrení peletami je to na začiatku proste potrebné zainvestovať, ale zase viacnásobne sa ti to potom v praxi, pri bežnom kúrení, používaní kotla vráti ;)

Stránka 63 z 67 [ Príspevkov: 663 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre