Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 51 z 62 [ Príspevkov: 612 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 62  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Feb 2019, 10:15 

...komfortne to je...len je dobre mysliet uz pri stavbe domu na kurenie, lebo taky kotol na pelety potrebuje aj svoj priestor...potrebuje mat v dome svoje miesto, kde sa zmesti vsetko, co je ku kotlu treba...a toho teda zrovna malo nie je...

Poslať Napísal: 27 Feb 2019, 07:33 

málo toho nie je, je pravdou, že to zabere kus miesta, ale to miesto, to zaberanie sa dá ukorigovať napríklad výberom zásobníka, že teda nezvolím si najväčší, keď viem, že toho priestoru nie je veľa. Radšej si zabezpečím menší a ostane v tej technickej miestnosti alebo teda kde už bude ten kotol umiestnený, tak ostane tam nejaký priestor. Tiež je vhodné aby tá miestnosť bola vetrateľná, aby sa tam dalo okno otvoriť, aby sa kotol nejako neprehrieval, to mi kamarát odporučil predtým jak som sa začal zaujímať o to akého nového člena rodiny si zvolíme, no vyhral to kotol od Atmosu :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 28 Feb 2019, 09:09 

..bolsek súhlasím s tým čo píšeš..s tvojím názorom..no tiež si myslím, že je lepšie kupovať kvalitné pelety..aj tá účinnosť ich je vyššia ako tých tmavších..to je tiež jeden z dôvodov prečo by som radšej volil toto..

Poslať Napísal: 04 Mar 2019, 10:26 

NiktoNikto – áno, ale tak to si už musí sám zvážiť, že čo skôr, či radšej teda takéto čistenie alebo bude dbať na kvalitu peliet alebo aj jedno aj druhé aby si bol istý človek kvalitou.

Poslať Napísal: 06 Mar 2019, 09:54 

keď sa kotol čistí sám, tak je to komfortné, je to praktické a nič sa nezmení na tom aj keby si dal záležať aj na kvalite peliet, podľa mňa sa to čistenie oplatí dať ;)
možno si niekto povie, že výdavky navyše a zbytočne, ale vôbec to tak nie je ;)

Poslať Napísal: 07 Mar 2019, 11:48 

dulko žiadne výdavky podľa mňa nie sú navyše čo sa týka kúrenia, všetko sú to dobre minuté peniaze, To čo na začiatku do kúrenia dáš, to sa ti vráti, síce v inej podobe, ale to nevadí, podstatné je, že sa to vráti, že to má zmysel ;)

Poslať Napísal: 11 Mar 2019, 10:30 

...ale tak to je uplne prirodzene...ze to sa vrati v inej podobe...ale bez kurenia by dom nebol domom...nemalo by to zmysel...kurenie je gro celeho domu a ked to nebude dobre vyriesene tak mozu byt len problemy...ktore nebudu stat zrovna malo penazi...

Poslať Napísal: 12 Mar 2019, 11:39 

...potom super, dakujem za objasnenie, za tieto informacie, lebo o tychto veciach som teda po pravde netusil, ze jak to je, ze ako je to aj s tou kvalitou tych peliet, co vsetko od toho zavisi, ake problemy s tym mozu byt, to som az prekvapeny ostal, ale tak ked viem nejako uchranit kotol od toho aby ho nejako poskodilo a zvysit jeho zivotnost, tak je to fajn

Poslať Napísal: 13 Mar 2019, 09:52 

kúrenie by malo byť jednoduché, respektíve jednoducho ovládateľné, aby si samé dávkovalo pelety, aby samé to kúrilo, aby proste si nemal problémy s ničím, aby si mal len radosť a potešenie z toho, že máte doma teplo, že máte komfort :)

Poslať Napísal: 13 Mar 2019, 17:00 

tiez nie je na skodu, ked je v zapojeni laddomat, ten je tiez dost podstatny a poznam ludi, co by boli schopny prave ten vynechat, zanedbat, len aby sa nieco usetrilo :roll:
to mi je celkom divne :roll:

Stránka 51 z 62 [ Príspevkov: 612 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 62  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre