Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 61 [ Príspevkov: 603 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 61  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 03 Nov 2016, 12:36 

Rudkaj píše:
na kotle je aj nejaká záruka? či ako to je riešené? je to len dva roky ako býva normálne aj na iné veci, či je aj nejaká predĺžená záruka na ne?

Výrobca pokiaľ dobre viem - teda aspoň ten od ktorého máme my kotol dáva záruku normálne dva roky. Lenže je tam možnosť aj tá, že by sa tá záruka predĺžila na tri roky. Ibaže tam je potom potrebné aby bol kotol správne zapojený, aby bola skontrolovaná vrátna voda do kotla a akumulačné nádrže, vtedy sa predĺži na tri roky.

Poslať Napísal: 04 Nov 2016, 08:03 

Ako to myslíš že správne zapojený? veď kotol keď kurenár zapojí tak musí byť dobre zapojený alebo??

Poslať Napísal: 04 Nov 2016, 11:03 

Rudkaj píše:
Ako to myslíš že správne zapojený? veď kotol keď kurenár zapojí tak musí byť dobre zapojený alebo??

...rudkaj opatrne s kurenarmi radsej ked sa budes rozhodovat aky kurenar tak by som sa orientoval a zameriaval aj na to aby mal nejake skusenosti so zapojenim kotla ktory chces ty

Poslať Napísal: 07 Nov 2016, 15:41 

Správne zapojený - tým mám na mysli aby ho zapájal človek ktorý je vyškolený výrobcom. To znamená, že keď si kúpim kotol Atmos, tak budem riešiť to aby mi ho zapojil kurenár, ktorý je vyškolený a má konkrétne s touto značkou skúsenosti. Chápeš načo by mi bol nejaký kurenár, ktorý síce prišiel do kontaktu s kotlami ale inej značky, ono každý výrobca má iné podmienky, iné zapojenia a čo všetko treba dodržať ;)

Poslať Napísal: 08 Nov 2016, 12:51 

Maros lenze ako sa dostanes k tomu ze ten a ten je skoleny vyrobcom? ha? vies ci si viem niekde pozriet dajme tomu na internete ze kde najdem kurenara ktory je skoleny na to aby taketo kotle montoval?

Poslať Napísal: 09 Nov 2016, 12:31 

Dá sa to urobiť tak že ty si vyhľadáš predajcov, partnerov daného výrobcu a prostredníctvom nich sa dostaneš ku kurenárovi. Keďže sú partnerni výrobcu, tak vedia ti dať kontakt na kurenárov ktorí sú priamo výrobcom školení, takže ty si s týmto nerob dáko hlavu kde hľadať ako hľadať

Poslať Napísal: 11 Nov 2016, 12:35 

Maroš toto by mi nenapadlo ja som myslel že všetky kotle...sú akoby na jedno kopyto...že moc rozdielov medzi nimi nie je ale asi je keďže je vhodné aby na to bol školený kurenár a kde takéto nájdem? to sa mám na výorbcu obrátiť?

Poslať Napísal: 11 Nov 2016, 12:42 

Tak do týchto vecí sa už duplom teda nebudem vyznať. Fakt som bola v tom že je jedno aký kotol sa vyberie na kúrenie ako napísal aj Rudkaj. Ešte že toto všetko rieši za mňa môj manžel ;)

Poslať Napísal: 14 Nov 2016, 15:26 

Čo sa týka samotných peliet ktoré sa používajú na takéto kúrenie, tak tie treba zháňať aj v nejakej lepšej kvalite? Alebo to je jedno akými peletami sa v kotly kúri?
Chceme riešiť takéto kúrenie, čo sa týka rozmerov kotla, tak v tom mám už celkkom jasno, ibaže tieto pelety ma celkom rušia, či to môže nejako ovplyvniť chod kotla alebo čo.

Poslať Napísal: 15 Nov 2016, 13:43 

Ahoj - nie je to jedno...pretoze akoze nemam pocit ze by sa mohlo nieco vazne stat s tym kotlom iba zbytocne budes mat viac odpadu, co vobec nie je pre teba vyhodne. Radsej by som investoval do toho, ze si kupim kvalitne pelety a nebudem mat nejako vela odpadu. Je to vhodnejsie aj pre ten kotol :)

Stránka 6 z 61 [ Príspevkov: 603 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 61  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre