Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 64 [ Príspevkov: 632 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Okt 2016, 13:14 

Janko. Tak ja som tiez pozeral viacere, ale co som cital tak vraj tieto dve znacky vyzeraju take ze su najspolahlivejsie, ale aj tak mam problem si vybrat aj len medzi dvomi. Viem ze na cenu by som sa nemal pozerat ale aj cenovo su medzi tymi znackami rozdiely?

Poslať Napísal: 17 Okt 2016, 13:34 

Nejaké rozdiely tam budú určite ale to si už nepamätám, cena bola to posledné čo mňa zaujímalo. Mne išlo hlavne o to aby som si vybral kvalitnejšiu, lepšiu značku, ktorá vydrží nejaký ten čas a nebudem musieť riešiť nejaké problémy, že by kotol nesprávne fungoval alebo neviem čo. Takže cenu moc nerieš. Skôr si prezri obe stránky aj jednu značku aj druhú a myslím že aj to o mnohých veciach svedčí - to aká je stránka, či je ti nápomocná a pod

Poslať Napísal: 18 Okt 2016, 14:38 

Sebastian keby si sa chcel orientovat podla ceny...tak by si musel riesit ceny aj samotneho kotla...ale aj jeho prislusenstva a porovnavat si to je celkom na dlho..podla mna by sa pri takomto vybere malo stavat hlavne na kvalite.. kotol nie je zalezitost ktora sa riesi kazdy tyzden :shock:

Poslať Napísal: 19 Okt 2016, 16:01 

Janko - to aká je stránka - ako si to myslel? čo mi stránka môže pomôcť pri tom pre aký kotol sa rozhodnúť? pre akú značku, výkon a podobne. Veď na stránkach človek nájde len typy kotlov a väčšinou len ceny, nič viac. Alebo sa nebodaj mýlim?

Poslať Napísal: 20 Okt 2016, 10:35 

Bolsek mýliš sa. Sú výrobcovia, ktorí majú na stránke rady, tipy, ako kotol zapojiť, čo kúpiť, prečo. Čo sa odporúča, čo je vhodné ako prevádzkovať kotol, na čo je dobrý laddomat a všetky takéto veci. Preto to píšem, že napríklad, keď si nájdeš stránku Atmos, tak na tej stránke vidíš, že je tam všetko čo potrebuješ pre to aby si si vybral správny kotol, vieš si prečítať, na čo je aký vhodný a všetko okolo toho. Že aj tá stránka hovorí o niečom ;)

Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 07:07 

Janko píše:
Nejaké rozdiely tam budú určite ale to si už nepamätám, cena bola to posledné čo mňa zaujímalo. Mne išlo hlavne o to aby som si vybral kvalitnejšiu, lepšiu značku, ktorá vydrží nejaký ten čas a nebudem musieť riešiť nejaké problémy, že by kotol nesprávne fungoval alebo neviem čo. Takže cenu moc nerieš. Skôr si prezri obe stránky aj jednu značku aj druhú a myslím že aj to o mnohých veciach svedčí - to aká je stránka, či je ti nápomocná a pod

Dobre a co teda mam riesit aby som vedel pre ktory sa rozhodnut? Mam riesit teda len samotnu kvalitu a zivotnost tych kotlov, tych znaciek? a vlastne ako zistim ci vyrobca kotla je spolahlivy alebo nie? hm?

Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 07:11 

Boihuš píše:
Sebastian keby si sa chcel orientovat podla ceny...tak by si musel riesit ceny aj samotneho kotla...ale aj jeho prislusenstva a porovnavat si to je celkom na dlho..podla mna by sa pri takomto vybere malo stavat hlavne na kvalite.. kotol nie je zalezitost ktora sa riesi kazdy tyzden :shock:

To mi je jasne ze by som si to musel porovnat vsetko. To tiez viem, len neriesil som to este tak neviem akym smerom sa vybrat ako sa tomu venvoat, na co davat pozor a podobne.

Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 11:17 

Janko - to vážne? tak to potom neviem akých výrobcov som ja pozeral. Ale každý takéto rady a tipy nemá, že nie. Idem si pozrieť sú stránku, či ozaj je to tam tak ako si napísal, to by ma teda príjemne prekvapilo po tom, aké iné som videl a z ktorých som sa dokopy nič dôležité nedozvedel :oops:

Poslať Napísal: 24 Okt 2016, 11:22 

Presne ako si to napísal. Veď to je pre teba to kľúčové aby ten kotol vydržal roky a bez problémov ti slúžil. Zistíš to aj podľa toho ako dlho ho už ľudia doma majú, že ozaj to nie je len tak, že mám ho doma päť rokov a musím ho meniť. Že vydrží viac. Len treba používať aj správne palivo, pretože keď je nejaké nekvalitnejšie, tak je z toho aj viac odpadu a podobne.
Pozri si hej, neviem čo si pozeral, ja mám túto stránku pozretú a veľmi mi pomohla, čo sa týka aj výberu kotla, aj zapojenia aj všetkého čo k tomu patrí.

Poslať Napísal: 28 Okt 2016, 14:37 

na kotle je aj nejaká záruka? či ako to je riešené? je to len dva roky ako býva normálne aj na iné veci, či je aj nejaká predĺžená záruka na ne?

Stránka 5 z 64 [ Príspevkov: 632 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre