Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 124 z 124 [ Príspevkov: 1238 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 120, 121, 122, 123, 124

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 09:30 

... To si myslim, ze uz je len taky detail... Ono sa to zakazdym da nejak vymysliet to upevnenie a prichytenie tak, aby dobre bolo... Ved aj pre toto je dobre si na montaz a zapojenie zavolat niekoho, kto sa tomu rozumie... Lebo to nie je len o tom, ze sa stlaci na kotly gombik start a vsetko funguje... Okolo toho su este aj taketo robotky...

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 10:57 

to uz asi podla toho sa rozhoduje aj podla toho, ze kolko mas miesta. ta noha sa dava, ked mas priestor a potom na retaz sa dava, ked potrebujes usetrit priestor. ak sa nemylim, tak by to malo byt takto.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 12:26 

Radain podla mna nie je problem. vsak funguje to podla mna rovnako ako aj cisto len peletovy kotol. nejak tam tie pelety dostat musis a bolo by asi divne, keby si ich tam musel chodit zakazdym dosypat.

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 09:39 

co ste tu spominali, ze ten dopravnik zavesit alebo dat na nohu, tak o tom rozhodujem ja, ze ako by som to chcel mat spravene alebo mi s tym niekto pomoze, poradi, pride sa na to vopred pozriet? ci proste to len nakupim a potom sa to uz nejak "samo" poriesi?

Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 09:15 

Vasilij99 pride mi logickejsie to mat vsetko dopredu premyslene a dohodnute, nez to spravit naopak, ze nakupis a potom budes dufat, ze hadam sa to nejak bude dat spravit. Vsak to uz len ked sa na to pozries z takeho lajckeho pohladu.

Poslať Napísal: 10 Aug 2022, 12:53 

..suhlasim s tebou, neviem si ozaj predstavit, ze by som len tak nejaky kotol doniesol domov a teraz, ze co s tym... ze ako to zapojit, ako to spojazdnit, co na co sluzi vlastne.. toto asi nie je najlepsi sposob, ako postupovat veru.. ked nevies, nekupuj.. chod k tomu predajcovi a pytaj sa, na to su ti ludia, aby aj v tomto pomohli predsa...

Poslať Napísal: 11 Aug 2022, 07:59 

Ale akože kľudne sa dá zvoliť aj takýto dovolím si povedať amatérsky postup, len potom sa nemožno čudovať, keď to v konečnom výsledku nevyjde tak, ako si človek na začiatku predstavuje. Však to hádam každý vie, čo chce kupovať. Áno, akože aj výber paliva je dôležitý, s tým súvisia potom ďalšie veci. Ale tak treba sledovať okrem iného aj plochu, čo chceš vykurovať, lebo to darmo len tak odoka kúpiš kotol, ktorý ti nevyhreje ani pol domu a čo potom s tým.

Poslať Napísal: 15 Aug 2022, 08:58 

Keď sa rozhodneš napríklad pre drevo, tak aj tak si treba pri tom dreve samotnom vybrať nejaké poriadne. Tak isto aj pri peletách, keď sa rozhodneš vykurovať peletami. V tých vie byť tiež docela rozdiel.

Stránka 124 z 124 [ Príspevkov: 1238 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 120, 121, 122, 123, 124

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre