Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 117 z 119 [ Príspevkov: 1187 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Mar 2022, 08:50 

Žanettka keď hovoríš, že rozmýšľate doma nad peletovými, pozri aj čo som písal Randomovi ohľadne peliet. Keď tak pozerám, tak vlastne celá diskusia je fajn, že keď aj iné príspevky si prečítaš, tak získaš z nich dosť veľa info.

Poslať Napísal: 25 Mar 2022, 10:01 

@Radain čo hovoríš o tých zásobníkoch... tak to je proste len jedna nejaká univerzálna veľkosť, alebo sa dá vybrať... ak by sa to dalo vybrať, tak si myslím, že to by sa brala taká čo najväčšia, že nech to čo na najdlhšie bez starostí... jasné, čo sa týka montáže, tak to on je v takýchto veciach veľmi zodpovedný, sám by si na to netrúfal, aj keď akože má skúseností s kadečím za tie roky...
@Ďurino vidíš, to je super poznámka... nenapadlo mi, že aj toto si treba nejak naštudovať...

Poslať Napísal: 01 Apr 2022, 10:50 

rybak no to je tiez pravda, ze nie kazdy si moze vobec dovolit nejak specialne miestnost len na kotol. casto je to otazka improvizacie. ale zase tie kotle su aj take kompaktnejsie asi ako byvali.

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 07:52 

Žanettka tak áno, ono treba sa na to z viacerých takých pohľadov dívať, keď sa pre niečo rozhoduješ. Potom ťa aspoň nebude mať čo zaskočiť ;)

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 12:05 

ked sme uz pri tych odporucaniach, ze co je dobre sledovat pri vybere, tak tiez mam jedno. tyka sa ale uz tej situacie potom, ked uz kotol je vybraty, objednany a doma. teda ohladne zapojenia a montaze. toto je taka vec, co nie je dobre, ked sa odflakne a je ok, ked sa spravi na prvy raz a poriadne. preto je fajn si niekoho na to najst, nejake odbornika, technika, ktory vie, ako dany kotol funguje a ako co treba.

Poslať Napísal: 07 Apr 2022, 11:16 

oliver suhlasim, tiez som takto kotol davat zapajat technikovi, co normalne pracuje specialne pre spolocnost, od ktorej sa kupoval kotol. ziaden nejaky domaci kutil alebo takyto clovek. ale proste odbornik. a u nich je to tak, ze ked si to das zapojit takto ich clovekom, tak aj zaruku ti predlzia.

Poslať Napísal: 07 Apr 2022, 13:07 

mirom tiez pravda. asi aj ta ponuka budu taka sirsia, vacsia nez kedysi. ze je viacej z coho vyberat, co porovnavat a tak celkovo, tie moznosti budu take lepsie.

Poslať Napísal: 08 Apr 2022, 07:27 

Rajdosic nuže sa podel s tým, že od akej spoločnosti si kupoval kotol. Lepšie mi bude takto si to pozrieť rovno podľa odporúčania od niekoho, kto kotol už má, než keď mám ísť prelustrovať všetky dostupné možnosti. A teda na pelety máš ten kotol? Akože čisto len na pelety, alebo taký ten kombinovaný?

Poslať Napísal: 11 Apr 2022, 06:54 

fuscher len by som podotkol, ze tie peletove kotle, tak tam je tiez viacero moznosti, ked teda si uz spomenul ten kombinovany. pre mna je taky opak kombinovaneho co sa tyka velkosti a podobne tie kompaktne kotle na pelety. to je taka moznost, ked niekto nema nejak priestoru na rozdavanie, ale stale sa takyto kotol vyplati proste. vyhodou je pri nom, ze to je vlastne ako keby 4 v 1. vsetko to mas v jednom a uz nemusis dodatocne nic dokupovat.

Poslať Napísal: 12 Apr 2022, 09:15 

- zanettka - nieco medzi, ono su velkosti, ktore maju tie jednotlive kotle nejak predpisane alebo odporucane. ale tak aj mensi zasobnik je lepsi ako ziaden si myslim. som si to vyhladal, nech ti mozem presne napisat a nasiel som, ze su na vyber 250 500 alebo 1000 litrove nadrze na pelety.

Stránka 117 z 119 [ Príspevkov: 1187 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre