Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 108 z 110 [ Príspevkov: 1099 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Okt 2021, 07:06 

Rybak preto som sa ťa to pýtal, lebo mi napadlo, že sa to dá aj vyhľadať https://www.atmos.eu/servisni-technici/. Keby si potreboval zapojiť, skontrolovať, spraviť servis alebo niečo ďalšie. Tam sú aj ďalšie možnosti na výber a keď si to odklikáš, tak ti nájde kde všade v okolí sú technici, čo majú spôsobilosť na tie ktoré úkony si zvolíš. Ak aj nie teraz, ale v budúcnosti sa ti to môže hodiť, keď budeš potrebovať spraviť servisnú kontrolu.

Poslať Napísal: 03 Nov 2021, 13:21 

radain no jasne, ze to nie je problem. vsak znacna cast veci, co u nas kupis, pochadza zo zahranicia. takze s tymto by som si tazku hlavu nerobil vobec. ale kdeze, to nemusis takto behat a hladat. mozno tak 20 rokov dozadu by si to takto robil, ale v dnesnej smart dobe uz si vies vsetko vyhladat. tuto ked si kliknes na odkaz, co pridal delar, tak si vies najst tych predajcov, sa preklikas. asi tiez chalani riesia nieco podobne ako my. nesledoval presne, o com je rec, ale toto vyuzijem, nech nemusim to iste pridavat aj ja.

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 08:01 

- brado aha aha diky za radu, pozriem to. to je teda ten vyrobca, ktoreho si myslel, ano? idem to teda prekutrat a uvidim, ci tam najdem, co potrebujem. ale tak hadam ano, ked hovoris, ze to tam maju uvedene.

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 12:47 

rybak tak to je parada, ze to maju rovno takto na stranke, ze sa vie k tomu clovek lahko dostat. lebo sa stavim, ze je vela takych pripadov, co len kupia kotol domov a potom nevedia, co s tym. a aj ak sa im ho podari spojazdnit, tak to asi nebude vo vela pripadoch, ze by sa im to podarilo na prvy raz spravit na sto percent. lepsie takto niekoho oslovit, tam je istota proste, ze to bude v poriadku cele. vsak tie servisne kontroly sa maju aj nejak pravidelne vykonavat, ci nie?

Poslať Napísal: 05 Nov 2021, 10:14 

za aky cas je realne mat doma kotol od objednania? plus ked k tomu priratam este aj nejaky ten cas, ktory sa stravi pri vybere a potom nasledne ta montaz a instalacia. aby som vedel, na co sa treba cca pripravit aspon. ak mate niekto teraz realnu skusenost v nedavnej dobe.

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 10:52 

Rybak myslím, že sa nájdu aj také prípady, to máš pravdu. Ale tak to už záleží asi aj od predajcu, aký má prístup k tomu. Si myslím, že oni zvyknú aj poradiť takto, alebo padne na to reč. Však tá objednávka aj chvíľku trvá, kým sa tam všetko ponahadzuje. To nie je, ako keď ideš do obchodu po rožky, že si vybavený za minútu. To teraz nefrflem na tento postup, aby to tak náhodou nevyznelo. Len proste pri tom kotly treba toho aj viacej ako len čisto kotol a nakombinovať to tak, aby to bolo čo najlepšie pre zákazníka.

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 13:27 

JozefBBB no jasné, idem si pozrieť, o čom tu vlastne ostatní vedú debaty, možno aj tam natrafím na niečo užitočné, čo sa mi bude hodiť. Tak to chápem, ale ono to zase asi nie je taká vec, že by sa bez nej nedalo normálne fungovať. Veď ako často je tam to čistenie, keď to musíš sám robiť? Raz za týždeň? Akože to len tak tipujem teraz ale.
OOleg a ako často ho vysypávam, to nevieš? Raz za mesiac plus mínus? Ale to je čisto len odhad, pretože neviem zatiaľ akú to má kapacitu ani nič viac o tom.

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 11:01 

durino kamarat tak to veru neviem takto presne. ono zalezi aky kotol kupis a aky ten popolnik tam das. nie je len jeden vseobecny ale su tri velkosti. to ozaj nemam pozistovane, ze ako casto ktory treba cistit. ale zalezi aj od toho samozrejme, kolko budes kurit a ake pelety pouzijes. ci tie kvalitnejsie alebo menej kvalitne, jedny robia viacej odpadu ako druhe. neviem, ci o tomto mas nejake info, aby som zbytocne nepisal o tom, co uz poznas.

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 11:04 

eriksimal isto zalezi aj od toho, od koho ides kotol kupovat. rozny vyrobcovia a predajcovia mozu mat logicky rozne stanovene dodacie lehoty. ale co mam ja skusenost, tak to bolo par dni, do tyzdna som mal kotol doma od objednania. zalezi aj ci ho bude mat predajca skladom, v tom pripade si ho vies rovno aj zobrat so sebou. ak skladom nie je, tento co som ja kupoval, tak maju dodanie pat az desat pracovnych dni.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 08:37 

radain ano, to je ten, co som ti aj ja spominal. vidim, ze nie som jediny teda, kto si ho vybral pri kupe noveho kotla. ale tak to svedci asi o tom, ze bude dobry, ked ho voli viacero ludi. daj vediet, ako si pokrocil teda potom. ze ci aj za tym predajcom pojdes alebo ako to ides vlastne riesit.

Stránka 108 z 110 [ Príspevkov: 1099 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre