Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 107 z 107 [ Príspevkov: 1070 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 103, 104, 105, 106, 107

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 07:49 

delar musel, uz som to proste nedaval tieto jeho natahovacky a vecne sa mu nieco nepozdavalo. ale hovori, ze dobre, ze uz je vybavene. ale jasne, tam dodanie netrava dlho. uz je doma a je aj zapojeny a moze si smelo vykurovat ako sa mu raci. ked ti mam pravdu povedat, tak moc ani nie. pouzitie tejto podpernej nohy mi prislo ako lepsie riesenie. netreba to nikam vrtat a upevnovat. len este pelety budem muset zbehnut kupit do zasoby. zatial sme zobrali len na skusku mensie mnozstvo, ale chcem mu toho doviezt viacej, aby som nemusel kazdu chvilu chodit.
random810 neviem, ci som ten pravy, od koho chces pytat rady, ked chces rychlo vybavovat. u nas sa to vlieklo dost dlho. ale za to moze iny nerozhodny clen rodiny. inak samotne objednanie a dodanie bola rychlovka. tak na zaciatok, si rozhodnuty, aky kotol chces? ci pelety, ci drevo alebo kombinovany? treba brat do uvahy vykon kotla, aby si mal istotu, ze ti vykuri cely dom. neviem, co by som takto este. je toho viacej, na co treba samozrejme prihliadat.

Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 10:06 

Milan44 som rád, že som sa stretol s niekým, kto to vidí rovnako. Lebo dá sa natrafiť niekedy na takých ľudí, že to sa ostávam len čudovať nad tými názormi, ako si všetko predstavujú jednoducho a neprihliadajú na nič iné okrem ceny. To je veľká chyba si aspoň ja osobne myslím. Podľa nej by som sa nerozhodoval pri akejkoľvek kúpe.

Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 12:37 

rybak tak ešte aby nadával, ako sa hovorí. by som bol rád na jeho mieste, že si to s ním vôbec išiel vybavovať a mal si nervy, keď sa to toľko naťahovalo. a zapájať vám ho bol teda technik od nich, či ste to po známosti nejak vyriešili?

Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 06:54 

delar len niekedy mas proste pocit, ze si ludia nevazia, ked pre nich obetujes svoj cas. ale nebudem sa stazovat, kedze to bolo na dobru vec. ale kdeze po znamosti, to by som si asi netrufol len tak niekoho k tomu zavolat. co sme boli u toho predajcu, tak ten nam dal kontakt na jedneho pana. ze on zvykne chodit tieto od nich zapajat, takze som nikoho dalsieho ani neskusal hladat.

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 08:01 

radain uz som to tu davnejsie spominal, tak by som sa nerad opakoval. cesky vyrobca to je, ale nemusis mat obavy, normalne sa daju od nich kotle kupit aj tu u nas. predajcovia ich maju bezne zaradene do ponuky.

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 12:28 

JozefBBB no to je presne ona. Som bol zvedavý, či tu natrafím na niekoho takého, čo tiež bude od nich mať doma kotol. A čo teda hovoríš? Za teba okej, hej? Tak pelety teda tie biele vyskúšam. Hovoril mi aj kolega v práci, že oni sú kvalitnejšie, že stojí za to kupovať tieto. Sa ťa ešte opýtam. Viem, že na čistenie tej odpopolňovacej časti je niečo, že sa to potom proste samotné vie vyčistiť a nemusíš ty vymetať. Dával si si aj toto?

Poslať Napísal: 20 Okt 2021, 09:44 

durino ak nad tymto uvazujes, tak za mna hovorim, chod do toho. je to paradna vec podla mna. nemusis pozerat a kontrolovat, kedy treba vypratat. ono je to vlastne snekovy dopravnik, ktory odvadza vyhorence a popol do extermeho popolnika a ty vysypas potom uz len ten. a to zase nejak casto robit netreba. samozrejme, ze tam zalezi od viacerych faktorov, to by si si uz odsledoval, ale byvaju to cca nejake dva tyzdne alebo dlhsie.

Poslať Napísal: 20 Okt 2021, 12:45 

No bohužiaľ je to tak, lebo pre väčšinu ľudí je práve cena rozhodujúca. Neuvedomia si, že to, čo ušetria pri kúpe, ich budú stáť iné veci. Takže tie výdavky sa tak či tak v podstate časom vyrovnajú. Kdežto ja som taký prípad, že hoc aj radšej zainvestujem, ale viem, že v budúcnosti tie náklady rásť už nebudú.

Poslať Napísal: 21 Okt 2021, 07:01 

- brado potom mi napadlo, ze vsak v tom by problem nemal byt, vsak aj z inych krajin sa u nas normalne predavaju nie len kotle aj vseobecne ine produkty. neviem, preco mi napadlo, ze by to mohlo mat na nieco vplyv. opakovat sa kludne mozes, mne je to tak lepsie, ked mi niekto prizvukuje nazov firmy, prv si to zapamatam, lebo moja hlava derava vie kadeco pozabudat. tych predajcov si niekde vyhladam, ci musim len skusat, kto ich bude mat v ponuke?

Poslať Napísal: 22 Okt 2021, 10:39 

Ďurino všimol som si, že OOleg ti to tu fajne rozpísal, čo sa týka toho odpopolňovania. Pozri si aj to, je to dosť k veci a trefné. Nedával som si to. Nemal som popravde na to priestor. Máme takú skromnejšiu technickú, takže keď sa tam podávalo toto všetko, plus ešte veci, čo tam boli pôvodne, tak už by som to nemal ako posunúť, aby sa mi tam aj tento dopravník vošiel.

Stránka 107 z 107 [ Príspevkov: 1070 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 103, 104, 105, 106, 107

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre