Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Sep 2021, 13:28 

Joj nie moja, to nie je moja kúpelňa. Aj keby som taku domov hneď brala. To som len pridávala fotku, akú vaňu budem mať. Lebo zatiaľ fotku od nás z domu nemám, tak som takúto aspoň pridala. Toto je Cayano Star. Ona akože vyzerá tak klasicky ako štandardné vane. Mne sa to páčilo, nemám rada nejaké prečačkané veci. Takže toto je ideálna voľba by som povedala. Čože tiež zvažuješ novú vaňu?

Poslať Napísal: 09 Sep 2021, 07:48 

Puka8815 píše:
@KubíkJ: jednoznacne, to aj ja hovorim. to s tymi vyhodami aj s tou udrzbou. neviem teraz, ze ktoru upravu mas na mysli, lebo su dve. jedna je antislip, to vlastne protismykova uprava. nemusis tym padom davat tie kadejake podlozky pupcekove a taketo veci do vane. to dost ocenujem, lebo tie podlozky vyzeraju podla mna maximalne neesteticky. a druha uprava je perleffekt, to je take nieco, ze ti voda lepsie steka z povrchu a neusadza sa na vani. neviem, ako by som to lepsie opisala. taketo veci si ti ja zapamatam. ale ked idem do obchodu a mam kupit tri veci, to nehrozi, aby som domov prisla s tymi spravnymi.

pocuvaj, ty to mas ako nastudovane. vidno, ze si nedavno bola vyberat vanu a zrejme si sa na to teda aj poriadne pripravila. alebo ste natrafili na dobreho predajcu, ze vam vedel poskytnut kvalitne informacie. lebo ako si mi to tu teraz opisala, tak klobuk dolu. dali ste si obe, ci ako ste vybrali? tipujem, ze ked uz o tom tolko vies, tak ste si dali upravu aj na vasu vanu. ale ti poviem, ze keby si mam vybrat len jednu, tak by som sa nevedel rozhodnut.

Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 11:12 

...to mas pravdu Puka a cayano je super volba podla mna... taka ta klasika, ktorou sa neda nic pokazit... ozaj vsetky tie vane vyzeraju tak pekne a ked su take vyblyskane, to je radost pozerat... pozerala si aj umyvadla?... ci len cisto vanu ste hladali?... lebo tie tiez za to stoja... to sme tiez naraz s vanou domov kupovali... tak ked uz sa zariadovalo, vsetko od jednej znacky sme brali... zvlast ked sme vedeli, ze je to kvalita a oplati sa... tak preco by sme potom vymyslali...

Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 12:59 

Stale vaham, aj by som ano, aj nie. Neviem sa rozhodnut. Ale kamaratka si nedavno kupovala od nich tiez vanu a majstrom, co jej ju prisli osadit sa nejak nezdalo, ze aka je tazka. Myslis, ze akoze su ich vane nejake inaksie nez ostatne smaltovane? Neviem ja, ci je v tom nejaky rozdiel, ale ked si si teraz nedavno kupovala, tak mozno mas prehlad aj o takychto parametroch.

Poslať Napísal: 24 Sep 2021, 10:24 

Paťka neviem, či ti budem veru odpovedať, lebo takéto technické záležitosti za mňa riešil niekto iný. Ale povedala by som, že v tom rozdiel isto je. Však ako to máš aj pri všetkom. Pozri si na ich webe, tam nájdeš k tomu bližšie informácie. Majú to pekne spravené, tak budeš vedieť pohľadať, to čo potrebuješ. Rozdiely tam budú teda nie len v tom zložení, od čoho sa odvíja aj tá váha, ale napríklad tieto ich vane sú úplne hladučké, nemajú žiadne mikrošpáročky absolútne, tak sa ti nemajú kde uchytiť špinky ani. A keď si zvolíš ešte povrchovú úpravu navyše, tak ani voda ti na povrchu nebude ostávať, lebo skĺzne pekne dolu.

Poslať Napísal: 01 Okt 2021, 12:43 

-ivulinkka dobre ste vybrali veru. Ale tak zase u nich sa ani nedá zle vybrať. Veď smaltované vane, tie sú kvalitné a odolné. To bol asi hlavný dôvod, prečo sme sa pre ňu rozhodli. Keď sme boli na predajni, tak predajca nám hovoril, jednak tieto výhody, čo som spomenula ja, ale spomenul napríklad aj že sú odolné voči poškriabaniu, chemikáliám a aj voči teplotám vysokým. To som hneď hodila na toho môjho očko, že to je paráda, lebo mám rada ísť do vane a všade okolo si naukladať sviečky. Taký relax si dopriať.

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 14:13 

Anka to máš pravdu, keď majú proste v ponuke len kvalitné produkty, tak môžeš len dobre vybrať. Potom už je to len o tom, ktorý model sa komu páči alebo aké má celkové preferencie. Tak to ti verím, že si vieš pri tomto oddýchnuť. A tie sviečky može normálne teda položiť priamo na vaňu? Nemusíš ich ničím podkladať? To by som sa asi bála, či tam neostanú také fľaky. Lebo raz sa mi tak podarilo na skrinke. Ale to je zase pravda, že to sú naozaj odlišné materiály.

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 09:11 

@KubíkJ: kedze sme robili uplne novu kupelnu, tak sme si chceli dat zalezat na tom, aby bola spravena poriadne. a teda nie len co sa tyka dlazby a obkladu, ale aby aj sanita bola kvalitna a sluzila nam co najdlhsie. takze ano, aj som sa dopredu pripravila a aj predajca bol fajn, ze nam povysvetloval vsetko, na co sme sa pytali. zalezi vela od toho, na koho aj natrafis pri nakupe. keby som mala vyberat este raz, tiez by som isla na rovnake miesto. preco len jednu by si si vyberal? vsak aj obe sa daju dat naraz. my sme tak spravili, ze sme dali jednu aj druhu. sme si povedali, ze nebude setrit na tomto.
@Kocianka: my sme to tiez tak spravili. za vanou je vlastne este sprchovy kut a vanicku donho sme tiez od tej istej znacky kupovali a aj umyvadlo. vsak ked jedno, tak aj tie dalsie veci. naco by sme hladali nejakeho ineho vyrobcu.

Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 13:48 

Puka8815 píše:
@KubíkJ: kedze sme robili uplne novu kupelnu, tak sme si chceli dat zalezat na tom, aby bola spravena poriadne. a teda nie len co sa tyka dlazby a obkladu, ale aby aj sanita bola kvalitna a sluzila nam co najdlhsie. takze ano, aj som sa dopredu pripravila a aj predajca bol fajn, ze nam povysvetloval vsetko, na co sme sa pytali. zalezi vela od toho, na koho aj natrafis pri nakupe. keby som mala vyberat este raz, tiez by som isla na rovnake miesto. preco len jednu by si si vyberal? vsak aj obe sa daju dat naraz. my sme tak spravili, ze sme dali jednu aj druhu. sme si povedali, ze nebude setrit na tomto.

ja ti neviem ani, nie je to moc, ked sa daju obidve? nebije sa to potom nejak na tom povrchu? akoze cisto len z tohto hladiska som sa na to pozeral. jasne, ze by som bral inak obe. vsak vyhody ma jedna aj druha. aj na umyvadlo sa da tiez dat niektora z nich, ci to je urcene vyhradne pre vane a vanicky do sprchovych kutov?

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 07:02 

@KubíkJ: nemyslim si, vsak asi vedia uz za ten cas, co je dobre a co sa vyplati, nie? akoze ked vahas a nie si si isty, tak nic nepokazis tym, ked im napises a opytas sa na to. alebo pripadne ist do predajne a tam sa popytat. predajca ti tiez bude vediet poskytnut taketo informacie. je to urcene aj pre vane aj pre vanicky do kutov. moznoze aj na umyvadla to vedia dat, to som uz blizsie neskumala.

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre