Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Jún 2021, 11:57 

-ivulinkka my sme s manželom takisto dlho vyberali vaňu,lebo ako píšeš je to investícia na dlhé dlhé roky a treba to zvážiť.Aj máte nejaký cenový limit,alebo ste si ochotní aj priplatiť?Lebo je rozdiel kúpiť vaňu za pár eur a potom sa čudovať,že sa rýchlo zničí.Nehovorím,že všetky lacné vane sú nekvalitné,ale treba vyberať s rozumom.

Poslať Napísal: 29 Jún 2021, 10:18 

Anka dlho sme to preberali, ale nakoniec sme ušetrili na iných veciach, takže nám náš rozpočet umožňuje si aj priplatiť za vaňu. To ma dosť teší, lebo ja milujem vegetiť vo vani, takže pre mňa je to moja srdcovka a preto chcem kvalitnú vaňu :-) A vy máte akú vaňu, ak sa môžem spýtať?

Poslať Napísal: 30 Jún 2021, 12:12 

-ivulinkka ak ste si ochotní teda priplatiť, tak by som sa pozerala po smaltovaných vaniach. Tie sú síce drahšie, ale sú o dosť kvalitnejšie. Aj my máme smaltovanú Kaldewei a neviemj či chceš vedieť aj konkrétny typ, alebo si pozrieš podľa seba, aký dizajn by sa vám z ich ponuky páčil a vyhovoval vám ;)

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 08:24 

annka8_8 píše:
-ivulinkka ak ste si ochotní teda priplatiť, tak by som sa pozerala po smaltovaných vaniach. Tie sú síce drahšie, ale sú o dosť kvalitnejšie. Aj my máme smaltovanú Kaldewei a neviemj či chceš vedieť aj konkrétny typ, alebo si pozrieš podľa seba, aký dizajn by sa vám z ich ponuky páčil a vyhovoval vám ;)

daj aj typ alebo fotku, chceme ju vidiet 8-) :) :D ...

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 11:48 

@KubíkJ: posielam ti fotku,nakolko aj my mame od nich vanu.je to fotka este z cias,kedy sme nemali baterie nahodene a svietidla ale teraz uz normalne fungujeme :) toto je nasa krasna kupelna ;)
Obrázok

Poslať Napísal: 10 Júl 2021, 08:33 

Puka8815 píše:
@KubíkJ: posielam ti fotku,nakolko aj my mame od nich vanu.je to fotka este z cias,kedy sme nemali baterie nahodene a svietidla ale teraz uz normalne fungujeme :) toto je nasa krasna kupelna ;)
Obrázok

hmmm, tak to uz ano, mate krasnu kupelku 8-) ;) ...vidim aj vanu ale podla fotky neviem rozoznat o aky typ vane ide, mohla by si mi to pls napisat?...vies aj cca kolko vas vysla cela kupelka?..tam za vanou mate aj sprchac, co?..

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 09:36 

@KubíkJ: dakujem ti,som rada,ze sa paci ;)vanu mame smaltovanu Kaldewei a konkretne je to typ Cayano.chceli sme nieco hranata a tato bola najviac so vsetkych,nakolko smaltovane sa nevyrabaju uplne hranate.kupelka nas mohla vyjst do tych 10 000€.nemam to presne spocitane ale len obklady boli dost drahe a plus vybavenie,tak cca to mohlo byt aj tolko.ano za tym murom je sprchovy kut.my sme chceli taku kupelnu v ktorej budeme mat uplne vsetko,aby bola plne funkcna ako sa hovori :) :D

Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 12:05 

...aka nahoda Puka, my mame presne tuto istu vanu, no my sme ju este minuly rok kupovali...tiez sme s nou velmi spokojni a to mame aj male deti, takze tie jej daju zabrat, no na pocudovanie este ziadny skrabanec na nej nie je...vidno, ze je vyrobena z kvalitneho materialu...

Poslať Napísal: 15 Júl 2021, 09:48 

Anka priplatiť sme ochotní, ale rozpočet je obmedzený. Takže musím brať do úvahy cenu. Pozriem si ich, vďaka za typ. Jasné, kľudne napíš aj konkrétne akú máte. Za kvalitu sa oplatí priplatiť asi vo všetkom. A kde si ju potom kupovala? Objednala si to z ich stránky a doviezli ti domov, či majú aj kamenné predajne, kde si môžem pozrieť naživo ako vyzerajú.

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 11:35 

@Kocianka: vyzera, ze Cayano patri medzi oblubene typy :) to hej, pri malych sa oplati mat takuto vanu, je odolnejsia ako akrylatova. nastastie ani poskriabat sa nedaju tak lahko. deti vedia dat zabrat aj vani. oblubena cinnost mojho synovca bolo skakanie vo vani, ked mal napustenu trosicku vody. skakal, potom sa mu smykalo a padal. ohromna zabava, co ti poviem.

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre