Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 4 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 05 Mar 2021, 10:46 

ľudia píšem s odstupom času, lebo sme sa furt rozhodovali, ktorú vaňu, no napokon sme vybrali túto: https://www.kaldewei.cz/vyrobky/koupaci ... /conoduo/.. máte ju niekto osobne? patrí medzi tie drahšie ale veľmi sa nám páčil dizajn a keď sme si zobrali, že to je investícia minimálne na 30 a viac rokov, tak nám to prišla ako fajn investícia..

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 14:28 

@šišiak - nemáme konkrétne túto, čo ste si vybrali vy, lebo pre nás prišla dosť drahá ale našťastie potom sme našli lacnejšiu u nich a tu sme si vybrali. Máme ju už vyše roka a je úžasná. Oni vyrábajú kvalitné vane! Budete s ňou spokojní, to som si istá ;)

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 17:51 

krsne vyzera. zvlast ta vypust takto v strede. moc teda chvalim vyber

Poslať Napísal: 09 Mar 2021, 10:55 

šišiak a rozmer aky ste objednali? my mame tiez tejto znacky vanu ale iny typ, ta nasa bola lacnejsia ale je dobra. ved uz ju mame niekolko rokov a zatial ziadne poskodenie. vidno, ze je robena z kvalitneho materialu.

Poslať Napísal: 10 Mar 2021, 11:29 

petterso a z coho su vyrabane??

Poslať Napísal: 10 Mar 2021, 12:51 

Bruno ahoj, ak sa nemýlim, tak firma Kaldewei vyrába svoje produkty z dvoch surovín a to ocele a smaltu. Oceľ sa vyznačuje pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. A preto ich vane sú vysoko kvalitné a vydržia dlhé, dlhééé roky.

Poslať Napísal: 15 Mar 2021, 12:36 

Nemylis sa Roberta, dobre si napisala.
Mozem sama potvrdit z vlastnych skusenosti, ze su kvalitne. My mame uz zo 7 rokov vanu od nich a stale vyzera ako nova a to pritom deckam uz vselico na nu padlo a vobec nie je vidiet, ze by bol nejaky skrabanec alebo nieco vidno po pade. Je fakt odolna, vyskusali sme to uz viackrat :D :lol:

Poslať Napísal: 21 Mar 2021, 19:15 

no tak to potom fakt super, ze aj po takej dlhej dobe, vyzera ako nova bez poskodeni. hned ste vedeli, ze chcete taku znacku alebo medzi akymi ste sa rozhodovali, co vas nakoniec presvedcilo

Poslať Napísal: 22 Mar 2021, 08:56 

My sme hned vedeli Valeria, ze chceme Kaldewei, nakolko aj moja sestra ma od nich vanu a furt si vychvalovala, tak sme isli aj my tou istou cestou a super ;)
Ona ju ma este dlhsie ako my, uz pred nami ju mali zo nejake dva roky.
Takze mozem viac menej povedat, ze sme ine znacky ani len nepozerali!

Poslať Napísal: 23 Mar 2021, 17:39 

symča00 píše:
My sme hned vedeli Valeria, ze chceme Kaldewei, nakolko aj moja sestra ma od nich vanu a furt si vychvalovala, tak sme isli aj my tou istou cestou a super ;)
Ona ju ma este dlhsie ako my, uz pred nami ju mali zo nejake dva roky.
Takze mozem viac menej povedat, ze sme ine znacky ani len nepozerali!

A aky typ vane prosim ta mate? Pozerala som ich ponuku a maju vselijake tvary. Chcela by som vediet, ktoru mate a ak ta mozem poprosit, potesila by ma aj fotka. Dakujem krasne.

Stránka 4 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre