Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 30 z 31 [ Príspevkov: 305 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 22:15 

inak rozmerne? no mozu to byt aj take inak tvarove, alebo potom klasicky sirsie a dlhsie, ako taky bezny standard

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 15:30 

tiez si myslim, ze to bolo myslene tak, ako ze su nie v beznych rozmeroch

Poslať Napísal: 29 Nov 2022, 18:41 

Skor si myslim, ze to budu ine tvary vani. Su aj take, ktore maju jednu stranu skoresu, alebo si viacej ovalnejsie a podobne. Teraz uz su vseliake novinky v mode

Poslať Napísal: 30 Nov 2022, 10:03 

my mame doma taku vanu, co nie je taka klasicka obdlznikova... len to treba pocitat s tym, ze potrebujete proste velku kupelnu na to... do malej sa to neoplati, lebo by na nic ine neostalo miesto a asi by to ani dobre nevyzeralo v takych stiesnenych podmienkach... nam sa to chvalabohu dalo takto poriesit... ale uvazovali sme najskor aj nad takou samostojacou...

Poslať Napísal: 30 Nov 2022, 16:45 

teraz je uz barc co v mode, ale ako vravis, ked uz nieco take, tak je porebne mat na taku vanu v kupelni aj dostatok miesta, aby sa v nej clovek vedel pohodlne pohybovat. a co vas od tej samostojacej odhovorilo?

Poslať Napísal: 01 Dec 2022, 10:15 

To by presne aj mňa zaujímalo, lebo by sme chceli trošku zrenovovať a vymeniť aj vaňu. Pozerala som si tieto samostojace, tak ale teraz neviem, že či je to dobrá voľba. Ono asi záleží aj, že čo je to za vaňu si myslím. Bolo mi povedané, aby som pozerala nie tie plastové a takéto, ale že smaltovaná bude lepšia, lebo to sú pevnejšie vane. Neviem, nevyznám sa do toho nejak, nechám si aj tu poradiť.

Poslať Napísal: 01 Dec 2022, 16:56 

tak ten kto ti to poradil mal isto pravdu. tieto samostojace vane proste musia byť pevné a neohybné, aby boli bezpečné a tak isto aby nejaký ten rok aj vydržali. ak už teda takú vaňu, tak by mala byť poriadne kvalitná

Poslať Napísal: 05 Dec 2022, 14:23 

To ale samozrejme aj každá iná vaňa by mala spĺňať tieto atribúty, ktoré si spomenula. Ono čo som si všimol, tak si veľa ľudí myslí, že tie smaltované vane sú nejaké drahé alebo čo. Priznávam, že najskôr som si tiež myslel, ale ceny sú úplne porovnateľné s hocijakými inakšími. Samozrejme ako pri všetkom nájdeš aj drahšie aj lacnejšie, dá sa proste vybrať tak, aby ti to pasovalo. Čo sme kupovali my domov takúto vaňu, tak nás vyšla cca 340€, čo je podľa mňa úplne fajn cena.

Poslať Napísal: 05 Dec 2022, 16:59 

a tak zas až taký rozdiel medzi nimi nie je. a vieš, radšej si čo to za vaňu priplatím, keď viem, že vydrží, nie? málo kto je taký bohatý, aby si mohol kupovať lacné veci, ktoré proste nevydržia

Poslať Napísal: 06 Dec 2022, 13:50 

To prislovie poznam, nam to otec vedel vravievat a tak nejak nas vystrihavt pred fakt ze uz naokolo moc lacnymi vecami

Stránka 30 z 31 [ Príspevkov: 305 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre