Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 29 z 31 [ Príspevkov: 305 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 09:39 

Ako to myslíš, že ste rovno k vani brali aj umývadlo? Akože také isté ako je aj vaňa, že sa to tak tvarovo zhoduje alebo ako? Či myslíš, že od jedného výrobcu? Lebo tak zase keď prerábaš, tak je dosť logické, že sa toho kupuje viacej, ak nie všetko nové.

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 10:50 

Keď kupuješ od jedného výrobcu, tak je v tom výhoda, že to k sebe aj pasuje. Ono sa často robia také kolekcie pod jedným označením, že máš napríklad vaňu, vaničku do kúta a aj umývadlo v rovnakej sérii, takže to aj vizuálne ladí spolu.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 13:22 

to som ani nevedela, že takto býva... my sme proste len vaňu potrebovali a ostatné sme nejak ani nepozerali... len to bol trošku problém, lebo my sme s mužom obaja vysoký, a keďže sme kupovali vaňu, tak s tým účelom, že teda sa sem tam v nej aj okúpeme, tak aby sme sa tam netlačili ani jeden...

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 18:55 

a kupili ste? to musela byt asi 180 alebo ste zohnali este dlhsiu?

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 11:17 

Pevne dúfam v to, že sú aj ešte väčšie ako 180, lebo ja by som sa napríklad ani do tej moc príjemne nenaskladal. Len neviem, že ktoré mám pozerať, že či aj akrylátové robia aj takéto väčšie veľkosti. Trochu ma máta myšlienka, či to bude dosť pevné, keď bude taká veľká tá vaňa.

Poslať Napísal: 17 Nov 2022, 09:06 

isto sa najdu aj smaltovane v dlhsich verziach. ja by som nad akrylatom neuvazoval. nie je to moc stabilny material, pevnost straca vekom, je lahko poskoditelny odrenim alebo zafarbenim

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 10:10 

vies co, ale nepozeraj len na dlzku, pozeraj aj na sirku. lebo tak naco ti bude uzka a dlha vana. nech tie rozmery su vsetky take prijatelne. pozeral som Kaldewei, ake ma moznosti a dlzka je max tusim 210 a sirka asi 100? ale to neviem teraz, ci uz neboli take tie kadejako rozmerne, ze nie take klasicke oblznikove.

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 21:14 

Inak to je pravda, keď už si má človek užiť a vychutnať si to kúpanie vo vani, tak sa tam musí cítiť proste pohodlne a nie sa cítiť stiesneno

Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 15:20 

tak to hej. boze nic nie je lepsie ako sa moct poriadne rozvalit vo vani. tiez by sa mi nepacilo, ak by som sa tam mala proste len nejak napasovat a vtesnat

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 12:46 

Ako to ja volám, ako sardinky v konzerve. Preto by som chcel nejakú väčšiu najbližšie. Len to je ešte vo hviezdach, či to bude o mesiac, o dva alebo o pol roka. Ale tak taký prieskum dopredu nie je zlý. Celkom ma zaujalo to, čo tu spomínate tie inak rozmerné vane, to akože také tie rohové alebo aké sa tým myslia?

Stránka 29 z 31 [ Príspevkov: 305 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre