Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 28 z 31 [ Príspevkov: 305 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Okt 2022, 19:06 

tak som to nemyslel, ano vo volne dostupnych aplikaciach si vies dazadat farby a jedno s druhy, ale ak si as spravit vizualizaciu priamo niekde na predajni, tak pouziju presne tie co maju a co si si teda vybrala tak som to myslel. ale ved to je jedno. uz si si aj nejaku apku teda nasla?

Poslať Napísal: 14 Okt 2022, 10:23 

Tuto som čítal aj staršie príspevky predošlé a tam sa spomínala nejaká nie síce aplikácia ale, že na stránke nejakej je na toto program, alebo ako by som to nazval, kde si vieš spraviť návrh kúpeľne. Bližšie som to zatiaľ nepozeral, ale pôjdem na to, ma to celkom zaujalo a zaujíma ma, že čo všetko sa tam dá navoliť. Potom môžem napísať nejaké zhrnutie, keď tak ;)

Poslať Napísal: 17 Okt 2022, 10:06 

- no jasne, to kludne mozes, vsak ono sa to tu nestrati a zide sa to viacerym. ked sa planuje nova kupelna, tak je lepsie si pozriet dopredu ako to bude vyzerat, aj ked si to chce niekto svojpomocne spravit, ze nedava robit firme, ze vsetko nekupuje od jednej firmy. -

Poslať Napísal: 19 Okt 2022, 11:02 

Blšinka mne o tom švagriná povedala, lebo tak keď sme išli kupovať vaňu, tak sme to všetko samozrejme riešili a preberali aj spolu, tak ona mi toto spomínala. Že keď stavali, tak ona si cez toto robila návrhy kúpeľne, aby nemusela niekomu za to platiť. Toto je ono https://www.kaldewei.cz/planovani/onlin ... -koupelny/ Vyskúšaj, či ti to pôjde, ale malo by, tam sa preklikni iba ďalej a už ti to vyhodí potom také možnosti kúpeľne, si vyberieš a ideš na to. Potom mi ale daj vedieť ;)

Poslať Napísal: 20 Okt 2022, 11:24 

Levica91 čiže cez toto si si robila návrh? Aj si od nich kupovala vaňu? Prepáč, ak si to spomínala niekedy dávnejšie, ale zas nepozeral a nečítal som úplne všetko, to priznávam.

Poslať Napísal: 26 Okt 2022, 12:34 

Moja žena momentálne vymýšľa, že by chcela voľne stojacu vaňu. Neviete poradiť, od čoho sa odpichnúť, podľa čoho najlepšie vyberať? Aký materiál napríklad by bol najvhodnejší?

Poslať Napísal: 27 Okt 2022, 08:05 

Tak najskôr by som asi vybral, že z akého bude materiálu, tým sa ti výber dosť zúži. Keby som mal kupovať, tak by som pozeral niečo skôr z tých smaltovaných ako napríklad akrylátových. To máš proste pevnejšie, odolnejšie, vydrží ti tam dlhšie voda teplá, nepoodiera sa a tak ďalej. Zvlášť teda takto, keď má byť samostojaca, tak by som dbal na to, aby bola pevná. Potom napríklad podľa rozmerov a tvaru by som vyberal. Nie je odveci napríklad ani povrchovú úpravu si dať na vaňu. Teraz máte akú?

Poslať Napísal: 02 Nov 2022, 12:52 

Takisto som za smaltovanu vanu, mame dobru skusenost, nemenil by som. Predtym sme mali taku tu klasicku staru este v umakartovej kupelni, ake byvali kedysi v panelakoch :lol: A veru dlhsie nam takto vydrzi aj voda tepla v novej vani. So zenou si potrpime obaja na kupeli, tak to bola vlastne prva vec, ktoru sme hodlali riesit :lol: Niekto riesi automaticky ako prvu kuchynu, my sme to zobrali z tejto strany. :D

Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 10:52 

Tomu som inak nechcela veriť, že v tom môže byť rozdiel, že v jednej vani vydrží voda dlhšie teplá ako v inej. Ale je to veru tak, v starej som si musela dopúšťať teplú vodu, keď som sa kúpala a teraz ako sme kúpili druhú, tak tam nemusím. A to akože ja sa ľúbim takto povyhrievať.

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 10:50 

Janci tak kazdy podla toho, co vyuziva, u vas je to asi jasne :D a co ste teda vybrali? ktoru vanu? joooj stare umakartove kupelne v panelakoch, to su spomienky, to je des :D niet nad poriadnu kupelnu s poriadnou vanou. my sme k vani aj umyvadlo rovno brali, kedze bola takato moznost.

Stránka 28 z 31 [ Príspevkov: 305 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre