Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 26 z 26 [ Príspevkov: 260 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Autor Správa
 Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 18:16 

Asi sme sa nepochopili alebo respektive som to nejasne napisal. Myslel som na akrylatove volnostojace vane. Ak ma byt vana volnestojaca, mala by byt podla mna pevna, co pri plastovej asi nie je tak lahko dosiahnutelne ako pri smaltovanej

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 19:28 

Jaaaj takkk. No tak to mas potom pravdu

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 09:39 

Podľa mňa, keď už voľnestojacu vaňu, tak radšej tú smaltovanú. To je predsa len pevnejšie a také mohutnejšie, keď sa to porovná s plastovou. Ešte pri normálnej akože okej, ale toto sa o nič neopiera, nie je tam nič iné, čo by udržiavalo nejak stabilitu tej samotnej vane. Pri tomto je fakt dôležitá aj montáž.

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 20:24 

Neviete, či firmy ktoré predávajú vane ponúkajú napríklad aj také služby, ako teda už spomínaná montáž?

Poslať Napísal: 23 Sep 2022, 07:55 

Myslis akoze priamo ta firma, od ktorej kupis vanu? Tak to si nemyslim, lebo zvacsa kupujes taketo nieco v predajni, v kupelnovom studiu, pripadne objednavas online. To jedine ak by si sa dohodol v tej predajni aj na tej montazi, ze ak by mali priamo nejakych montaznikov.

Poslať Napísal: 26 Sep 2022, 12:19 

po pravde som nieco take este nezaregistroval ani u samotnych predajni. asi si budes musiet najst nejakych majstrov, co ti ju osadia, ak si teda sam na to netrufas

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 06:16 

Ono sú aj kadejaké návody k tomu osadeniu, to si vieš nájsť aj na konkrétnu vaňu a dostaneš k nej však aj návod, takže to sa dá. Ale my sme to napríklad neriskovali, nám to bol tú samostojacu osádzať môj bratranec, ktorý je normálne vodár a živí sa tým, že robí aj na komplet kúpeľne. Takže tam sme mali istotu, že to bude dobre spravené.

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 12:34 

to uz je najmenej si dat vanu osadit. isto mate vodara, ktory vam bude zapajat rozne ine veci, takze jedna vana navyse uz nebude takym problemom

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 07:15 

Kupovali sme nie vaňu, ale vaničku do sprchového kúta, kupovali sme od Kaldewei vaničku Nexsys. Keď si ju pozriete, ako vyzerá, tak to sme si ani len netrúfli sami namontovať. Nehovorím, že je to nejaké komplikované, ona už má predmontovaný systém, ktorého súčasťou je sprchovacia plochy, odtokového žľabu, tesniacej pásky dookola a vyspádovaného nosiča a ešte tam je aj taká vec ako sieťka na zachytávanie vlasov a nejaká špeci krytka (tú sieťku na vlasy zvlášť oceňujem pri mojich babách doma). Ale to som tým všetkým chcel povedať, že to osadenie nie je úplne jednoduchá záležitosť, treba to mať spravené poriadne, tiež sme to nechali na pánov, čo nám robili kúpeľňu, pre mňa sú toto cudzie veci.

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 14:29 

akurat ju pozeram a veru, tak na jej montaz by som si netrufol ani ja. ale zas musim povedat, ze na pohlad vyzera paradne

Stránka 26 z 26 [ Príspevkov: 260 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre