Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 260 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 12:29 

oni robia ake vane? plastove ci smaltovane? ci este je aj nejaka dalsia moznost, ake by mohli byt? pocul som, ze smalt je taky lepsi v tomto, ale neviem, co je na tom pravdy.

Poslať Napísal: 11 Sep 2022, 08:13 

No tak smalt je v prvom rade odolnejsi silnejsi. Do akrylatovej ak ti nieco padne, poskodi sa lahsie ako ak ti neico padne do smaltovanej. Uz som mala cest vidiet prasknutu plastovu vanu a to ma presvedcilo, ze vana by mala byt len smaltovana

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 11:09 

Bruno103 tiež sa prikláňam k tomu, že smaltovaná vaňa je odolnejšie ako plastová. Neviem, aké sú ďalšie možnosti, také ktoré by za niečo stáli aj. Nejaké keramické alebo aké? Aj drevenú vaňu som dokonca videla v nejakom článku alebo kde. Ale tak povedzme si, dal by si niekto z vás takúto vaňu? To asi len taká imidžovka, keď chce niekto frajeriť, ale to si myslím, že dlho nevydrží. My sme si dali smaltovanú a za mňa môže byť :)

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 12:21 

nooo len vieš kúp si len tak drevenú vaňu, ktorá ti vydrží a za prijateľnú cenu. pri takých dizajnových kúskoch sa mnoho krát bavíme o niekoľko tisícových sumách. ako vravíš, to je zväčša len frajerina

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 09:13 

hah tak to si myslim, ze nehrozi. celkovo by som asi kupu drevenej vane neriskoval. ja rozmyslam, ci vobec kupit plastovu opatovne alebo radsej skusit smaltovanu. na smaltovane som pocul dobre ohlasy.

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 12:24 

akonepoviem je to pekne, ale myslim, ze to nie je ani trvacne a fakt neviem, aky normalne zarabajuci clovek by si taku vanu kupil

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 10:38 

So smaltovanou nemas co pokazit. Je odolnejsia ako akrylatova a aj co sa tyka cistenia, je to lepsie. To vravi teda moja zena. Chvali si dokonca, ze si konecne moze vo vani aj pokojne vlasy farbit a neboji sa, ze by to z nej neslo dole

Poslať Napísal: 15 Sep 2022, 20:30 

bandita nechal som sa ukecat na samostojacu vanu, vybral som smaltovanu. neviem si predstavit takuto vanu, ze by bola plastova. to by asi nebolo ani take stabilne si myslim a po predoslej skusenosti s plastovou vanickou v sprchovom kute si myslim, ze by ta vana aj vrzgala, alebo ako by som nazval tie zvuky, ktore robila ta vanicka, ked som sa sprchoval v sprchovom kute. preto ta smaltova, ta je pevnejsia, cize tomuto sa verim vyhneme. nad drevenou som ani len neuvazoval, ani mi nenapadla takto varianta.

Poslať Napísal: 18 Sep 2022, 19:10 

Tak to je jasne, ako take volno stojace by mozno ani nemali vyrabat. A to myslim aj v ramci bezpecnosti

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 09:02 

Tak to sa vôbec nestotožňujem s tvojím názorom Bandita. Máme voľne stojacu vaňu a ja na ňu nedám dopustiť. Ono dosť asi záleží od toho, že akú kupuješ, ako sa namontuje a tak ďalej. My sme si vybrali v kúpeľňovom štúdiu aj na odporúčanie predajcu Kaldewei. To sme vedeli, že chcem smaltovanú, len sme nevedeli akú konkrétne.

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 260 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre