Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 22 z 23 [ Príspevkov: 224 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 10:22 

Roberta no však tiež si myslím. Možno keby som neposkúšala, tak by sme tak dobre nevybrali. Ale veľmi si pochvaľujem, pevne verím, že nám vydrží čo najdlhšie, lebo sa obávam, že potom po rokoch už by v ponuke nemusela byť a že by sme tak dobre nenatrafili. Ale zase čo sa týka tých smaltovaných, tak tie zvyknú vydržať dlho.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 11:26 

Vieruša to dúfam, že áno, lebo tiež sme kupovali smaltovanú vaničku do sprchového. čo som si prečítal o tom, aj také nejaké porovnávačky, tak to vychádzalo najlepšie z toho takého dlhodobého hľadiska.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 09:46 

... Bors mozem sa opytat, ze v com to vychadzalo najlepsie?... Akoze tipujem, ze v porovnani teda s vanickami z nejakych inym materialov... Napriklad lepsie voci plastu?... Zastancom plastov nejak nie som, ale myslel som, ze taketo vanicky nemaju byt preco zle..

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 11:04 

porovnavali ste niekto ceny akrylatovej a smaltovanej vane??.. chcel by som vediet ci aj pri tych cenach vidiet nejaky ten rozdiel..

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 11:16 

Tregos to máš ako pri všetkom, aj akrylátové aj smaltované nájdeš v rôznych cenových reláciách, aj lacnejšie aj drahšie. Ale ak myslíš, že či sú niektoré vyslovene drahšie alebo tak, tak to by som nepovedal, že je medzi nimi výrazný rozdiel. Ono treba aj vedieť, že za čo platíš a koľko si ochotný zaplatiť.

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 08:06 

Junior tiež sme pozerali smaltované a tiež som čakala, že tie ceny budú niekde inde oproti plastovým. Ale ono keď si zoberieš, že ich vieš kúpiť v podstate za rovnaké ceny, tak to nie je podľa mňa o čom. Veď ono dá sa aj na nete pozrieť si nejaké ceny alebo stačí zbehnúť do predajne, do kúpeľňového štúdia a tam to máš rovno aj s ukážkami.

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 09:21 

na smaltovane je aka zvycajne zaruka??

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 13:19 

@Lukass415 to záleží asi od toho, že od akej značky aj kupuješ. Lebo nebudú to mať všetcia rovnako si myslím, to by bola veľká náhoda. Čo sme kupovali pred troma rokmi, tak to sme dostali na vaňu záruku 30 rokov. To ale bežne takto dávajú, to nebolo, že nejaká akcia alebo náhoda alebo tak. Aj preto sme ju vlastne vzali, lebo čo sme druhú pozerali, to bola zase iná značka a oni toľkoto nedávali a cena bola v podstate rovnaká.

Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 09:38 

Tiez sa nam takto zadarilo, ale ako hovoris, nie je to pri vsetkych tych vyrobcoch a znackach rovnako. To si zase nedovoli len tak kadekto dat zaruku tolke roky.

Poslať Napísal: 10 Aug 2022, 21:22 

lujza cize podla teba je podstatne na co pozerat pri vybere? na material, na zaruku, alebo cenu alebo vsetko dokopy?
davali ste si niekto v dnesnej dobe este rohovu vanu? ma to zmysel?

Stránka 22 z 23 [ Príspevkov: 224 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre