Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 21 z 23 [ Príspevkov: 224 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Júl 2022, 19:42 

ale vyzerá dobre aj tie čierne doplnky. aká je to veľkosť prosím ťa lebo vyzerá celkom veľko

Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 07:25 

My sme síce kupovali vaničku do sprchového kúta, ale pozeral som aj vane vtedy a normálne na stránke sa dalo zadať, že aké rozmery by si chcel. Tam to bolo dĺžka od 1400 do 2100 tuším a aj šírka sa dala vybrať. Čiže máš tam dosť možností, ako si to povyberať. Aj tú farbu a úpravy atď.

Poslať Napísal: 10 Júl 2022, 20:48 

To je jasné. Pomaly z každého typu sa vyrába viacero rozmerov, takže nie je problém si priamo daný typ napasovať presne do tvojej kúpeľne

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 13:25 

Tak to uz musia byt riadne tie dvojmetrove vane, akoze kludne by som nieco take prijal, keby sa dalo. Lebo zatial som nenatrafil na vanu, do ktorej by som sa ja v pohode zmestil. Akoze teraz, nie ze by som mal nejake tie kila navyse, ale niekedy mam pocit, ze mam niekolko centimetrov zbytocne navyse.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 07:39 

Hej no, je to dosť, bežne asi takéto vane nemajú niekde v marketoch vystavené. Ale tak rád spomeniem aj takéto nie úplne štandardné možnosti. Ono si to väčšinou nájde svoje publikum, ako aj v tomto prípade ;) Však skús si pozrieť, kde ich predávajú a zbehni pozrieť. Bežne v Siku alebo u Ptáčka napríklad sú dostupné.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 07:54 

Keď spomínaš tie predajne. Nezabudnem, ako sme boli pozerať vaňu a ja reku, aby som vedela, či bude pohodlná, tak si ju aj vyskúšam, no nie? Tak som tam lozila z jednej vane do druhej, divné pohľady sa mi ušli, ale ja som rada, vaňu sme vybrali dobrú a pohodlnú, heh.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 11:39 

A veď dobre si urobila. Však aj keď ideš sedačku kupovať, tak ideš do predajne aj s tým, že si ju chceš vyskúšať, nie len sa na ňu pozrieť. A to taká vaňa ti ešte aj dlhšie vydrží ako sedačka, takže je to podľa mňa opodstatnené. Koľko si ich musela vyskúšať, aby si našla tú ideálnu?

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 18:16 

Ale inak to malo ludi napadne, si nieco take ako vanu vyskusat a pritom ako tiez na to nevidim nic zleho. Kolki ludia si radi vo vani polezia a aby si si to pohodlie uzila, musi ti proste pasovat

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 09:21 

alma píše:
Ale inak to malo ludi napadne, si nieco take ako vanu vyskusat a pritom ako tiez na to nevidim nic zleho. Kolki ludia si radi vo vani polezia a aby si si to pohodlie uzila, musi ti proste pasovat

moja zena je v tomto maniak, ona dokaze vo vani prelezat aj pol dna. najviac ale nemala rada pri predoslej akrylatovej vani co sme mali, ze musela podchvilou dopustat teplu vodu. lebo tak studeny kupel si asi malokto uzije. a ze ako sme dali smaltovanu, tak prosto toto nemusi, ze ako si vodu napusti, tak jej ostane, ze ta smaltovana to tak lepsie udrzi. neviem, cim to je, ci nejakou upravou alebo tymi vlastnostami.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 10:23 

Tú smaltovanú máte Kaldewei či nejakú inú? Akože isto sú aj iné v ponuke, ale pozeral som si stránku a tam má jedna celkom oslovila. Taká obyčajná, klasická, jednoduchá. Akurát, čo by som potreboval, tak aby bola proste väčšia ako sú vane, čo sú bežne vystavené v obchodoch. Viem aj to, že si viem navoliť rozmery. Len teda nejaká taká malá recenzia alebo skúsenosť by ešte padla vhod.

Stránka 21 z 23 [ Príspevkov: 224 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre