Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 3 z 6 [ Príspevkov: 53 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 16:19 

Chaloši a dámy oni majú aj nejaké dizajnové vane?..My by sme nejakú takú chceli, no ešte samozrejme máme čas na kúpu vane ale aby som potom neskôr vedel, ktorá značka je najlepšia..Akú dlhú záruku dávajú na svoje produkty, viete mi povedať, aby som to nemusel hľadať?..Ďakujem..

Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 20:16 

ani nehovor. môj problém už nejaký ten čas a sama sa z toho nejak neviem vysomáriť. hrozne moc by sa mi páčila taká tá samotne stojaca vaňa

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 10:56 

No tak tie su veru paradne, len ked sa pozriem na tie ceny, tak ma tiez ta euforia prejde heh. Uz nevedia, co by pytali

Poslať Napísal: 19 Feb 2021, 08:07 

@Augo povedala by som, že je to uhol pohľadu. Niekomu sa páči ich dizajn, inému zase nie. No čo sa týka mňa, tak mňa veľmi ohúril ich výber, majú v ponuke krásne vane a nie len to ale aj umývadla či vaničky do sprchových kútov (výhoda je aj to, že vieš mať všetko jednej značky v kúpelke). Poskytujú 30 ročnú záruku na ich produkty :)

@constantine tie sú pekné, len to je to, že nie každý si ju môže dovoliť a má na to aj dosť priestrannú kúpeľňu, lebo na takúto vaňu musíš mať aj priestor, aby pekne vynikla.

@alma a čuduješ sa tomu? Je to teraz trendy, tak je jasné, že to nebude stáť pár € :D :lol:

Poslať Napísal: 21 Feb 2021, 20:08 

Neviem, mna zas tie stojace vane teda vobec neohurili. Navyse, co som tak pozeral, maju proste mensie rozmery, takze to nie je bohvie co. A rozhodne ked uz vanu, tak proste smaltovanu, nech nieco aj vydrzi

Poslať Napísal: 26 Feb 2021, 12:08 

tak to je vec vkusu Harry, sto ľudí - sto chutí. nemôže sa každému to isté páčiť :) mne by sa aj páčila tá voľne stojaca vaňa ale nakoľko máme malú kúpeľňu, tak sme si to nemohli dovoliť. vaňu vôbec nemáme, iba sprchový kút. trochu mi aj chýba, lebo som rada relaxovala vo vani ale tak možno sa mi to raz splní :D ps: my máme vaničku značky Kaldewei a videla som, že oni majú v ponuke aj všelijaké pekné vane, tak treba skúsiť pozrieť ;)

Poslať Napísal: 28 Feb 2021, 20:13 

Pozeram pozeram a oni nemaju v ponuke len vane ale aj vselico ineho. A ani nie zle ceny, no toto buem musiet tej mojej ukazat, to bude nieco pre nu :)

Poslať Napísal: 02 Mar 2021, 10:19 

Harry33 píše:
Pozeram pozeram a oni nemaju v ponuke len vane ale aj vselico ineho. A ani nie zle ceny, no toto buem musiet tej mojej ukazat, to bude nieco pre nu :)

presne Harry, ponúkajú aj sprchové vaničky a umývadla...my od nich máme umývadlo a vaňu a sme nesmierne spokojní..ak sa rozhodujete, tak odporúčam túto značku...kľudne ak máš nejaké otázky, tak sa pýtaj, rada ti poradím..v tejto oblasti som už pomaly profik, keďže som sa tým dlho zaoberala, keď sme vyberali veci do kúpelky..

Poslať Napísal: 03 Mar 2021, 12:51 

Až 30 ročnú záruku dávajú na svoje produkty??...Tak to si ma milo prekvapila, čakal som maximálne nejakých 5 rokov...

Poslať Napísal: 05 Mar 2021, 09:03 

@Augo nie, nie, oni ponúkajú až 30 ročnú záruku a nie je to žiadny marketingový ťah. Stoja si za svojou kvalitou a preto si môžu dovoliť dávať svojím zákazníkom takúto záruku! Vedia, že ich produkty sú kvalitné a že minimálne 30 rokov musia vydržať.

Stránka 3 z 6 [ Príspevkov: 53 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre