Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 198 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 12:14 

a tak roznych takychto vizualizacii mas na internete dost si myslim, tak staci len pogooglit

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 11:04 

Bandita!

Ale tak takú vizualizáciu, že by si tam mal aj obklad, aký si predstavuješ a podlahu, rozloženie v tej kúpeľni, tak to si asi musíš dať vypracovať na mieru také niečo, nie? Či sú na to aj nejaké bezplatné programy alebo aplikácie? Rada si nechám poradiť, lebo tak tiež by mi bolo lepšie najskôr vidieť, že ako by to celé vyzeralo.

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 12:38 

ako najlepsie je si podla mna dat spravit poriadnu vizualizaciu, napriklad aj uz v spominanom siku ti vedia spravit vizualizaciu na mieru s tymi obkladmi a dlazbami, ktore si u nich vyberies, takze presne budes vidiet ako bude tvoja kupelna vyzerat

Poslať Napísal: 28 Jún 2022, 20:38 

Teraz je vela moznosti a v podstate skoro kazdy takyto predajca ti vie ponuknut taketo sluzby. Ak si od nich co to aj objednas, zvacsa mas takuto vizualizaciu koniec koncov aj zadarmo

Poslať Napísal: 29 Jún 2022, 08:10 

Newt píše:
Teraz je vela moznosti a v podstate skoro kazdy takyto predajca ti vie ponuknut taketo sluzby. Ak si od nich co to aj objednas, zvacsa mas takuto vizualizaciu koniec koncov aj zadarmo

To sa už ale robí asi potom ako aj niečo zakúpim, nie? Alebo že sa spraví aspoň nejaká objednávka. Len tak z dobrej vôle asi takéto služby neposkytujú, či? Lebo aj s takým som sa stretol už, že som sa informoval ohľadne takejto vizualizácie a pani na mňa pozerala ako keby som chcel pomaly od nej to, aby mi ona sama prišla tú kúpeľňu obložiť. Ale tak to bola zase taká predajňa, no... Nakoniec som tam ani nič nekupoval, lepšie bude asi takéto niečo overené zvoliť.

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 09:54 

buď to vedia spraviť predajne, keď máš záujem niečo kúpiť alebo kupuješ. alebo potom sú kadejaký dizajnéri, ktorí ti vedia aj navrhnúť zariadenie a aj zvizualizovať v nejakom programe. alebo niektoré spoločnosti majú takúto možnosť priamo na ich weboch.

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 12:32 

@Rukoč - áno, tieto všetky možnosti vieš využiť. My sme si napríklad na Kaldewei stránke skúšali pozerať najskôr vane, tuším tam bola tiež takáto nejaká možnosť, ale potom nám predajca robil tiež vizualizáciu už aj s konkrétnymi obkladmi. No a aj umývadlo sme od nich kupovali, to tam tiež bolo zakomponované.

Poslať Napísal: 02 Júl 2022, 17:33 

Ahojte :)

To som ani nečakala, že sa nájde toľko ľudí, čo by mi vedeli poradiť, že kde by bolo dobré sa obrátiť. Skúsim to teda najskôr nejak sama pozrieť a uvidím, k čomu sa dopracujem. Keď tak by som potom skúsila tú predajňu osloviť, ale idem ten web najskôr.

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 198 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre