Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 19 z 20 [ Príspevkov: 198 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 18:40 

To proste nemôžeš porovnávať plast a smalt :) Ako chápem, niekto ide modernejšou cestou, možno aj lacnejšou, no ver, že časom by sa ti to vypomstilo. Keď sa to tak vezme @junior ti to zhrnul všetko do bodky

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 12:22 

ono netreba hned pozerat na tu cenu, nie je to vsetko o tom. moji rodicia maju smaltovanu vanu vyse 20 rokov a dovolim si tvrdit, ze prosto nikto by jej tolko netipoval. este k tej cene poznamka, aj smaltovane vane najdes aj drahsie aj lacnejsie, rovnako ako aj plastove alebo hocijake ine. ale povedzme si, uz niekto videl plastovu vanu, co by po dvadsiatich rokoch vyzerala rovnako a nebola nijak poskodena, poskrabana?

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 09:24 

Haidy84 to rád počujem, lebo pri tých predajcoch prosto niekedy nevieš, že či ti chcú ozaj poradiť alebo ti chcú poradiť kúpiť to, čo potrebujú predať. tak preto sa radšej na to ešte aj tuto pýtam. ale tak podľa toho, čo som sa tu dočítal, tak to vyzerá byť dobrá voľba. skočíme tam teda ešte tento týždeň zase a skúsime niečo vybrať.

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 10:34 

zalezi aj kde kupujes, vies ako, ked mas aj predajnu nejaku overenu, tak sa nemas coho mat. tieto maju tusim aj v Siku napriklad a odtial som odchadzal kazdy raz s tym, ze som vybavil a kupil, co som potreboval bez toho, aby sa mi niekto snazil nieco nanutit.

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 11:29 

Eriksimal ktore myslis zo Sika? lebo vsak maju toho viacej, nie len jeden druh a znacku. tiez tam rad chodim nakupovat. a hlavne, podla coho vyberat vanu? :shock: respektive teda vanicku do sprchoveho?

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 12:12 

No ved jasne, tam maju viacej znaciek a vedia robit aj vizualizacie. My sme si u nich napriklad davali robit cely navrh kupelne a potom sme jednotlive veci u nich aj kupovali, takze nam vedeli zo vsetkym poradit a tak isto aj napasovat

Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 11:20 

IIgik. tu vizualizaciu vam robilo akoze Siko ci spolocnost, od ktorej bola znacka obkladu napriklad? nalomili ma na volnestojacu vanu, len neviem si to v tej kupelni nejak predstavit. akoze velka je dost, ale ze co by bolo okolo tej vane. len tak nic? sama by tam stala? nebude to nejak odveci?

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 09:53 

Máme možnosť dať vaňu alebo spraviť sprchový kút? Ktorú možnosť by ste si zvolili, keby ste mali takto na výber? V oboch prípadoch vidím aj výhody aj nevýhody, tak reku skúsim sa opýtať takto názor na vec niekoho ďalšieho. Bola by tam možnosť, že by sa dalo aj to aj to, ale to mi príde zase zbytočné.

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 19:33 

Obklad sme volili Raco Betonico. Je to taka ta imitacia betonu. Vsak volnestojace vane su podla mna fajn. No nebola by oblozena ale to je cele take dizajnove riesenie, ze mu treba prisposobit celu kupelnu, takej vani hlavne treba najst miesto, kde vynikne. Ano u nich sme objednavali vsetko , takze vizualizacia bola presne na mieru a videli sme, ako bude nasa kupelna vyzerat, co je podla mna super

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 07:19 

Nemáš náhodou nejakú foto po ruke, že ako to celé vyzerá? My sme si vyhliadli od Kaldewei tiež jednu z tých voľne stojacich vaní, len by som potreboval vidieť, ako to vyzerá potom už na hotovo v kúpeľni s tou vaňou. Ako samozrejme, budeme si dávať robiť aj vizualizáciu.

Stránka 19 z 20 [ Príspevkov: 198 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre