Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 173 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 19:40 

Sice nemame vanicku, ale vanu, no poviem tak, ze by som dal na jeho rady. S vanou sme uplne v pohode a to mame este by som povedal taky atyp co sa tyka ako tvaru tak aj farby. Hladali sme dlho a prave u nich sme nasli

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 07:42 

Manny to ste potrebovali kvôli priestoru dávať niečo takéto inakšie, či proste len tak, že ste chceli niečo netradičné? Aj povrchové úpravy ste riešili nejaké. Mne sa úplne pýta na tie nie biele dať tú úpravu, čo voda steká dolu po povrchu, just mi teraz nenapadne ten názov.

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 12:38 

Myslis ten perl effekt? Nooo tak to mame aj my a super, ze sme sa na to dali nahovorit, kedze pri tmavej vani ti to ulahci nervy z flakov po vode. Takto kvapky stecu a vana ostane pekne cista. Hej hej aj miesto, ale radsej vyuzivame vanu ako sprchovy kut

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 173 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre