Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 17 z 18 [ Príspevkov: 173 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Apr 2022, 09:48 

@Ďurino: tak to hadam nebude potrebne sa tu hadat s niekym. staci si nastudovat fakty a je jasne, ze by si vysiel z toho ako vitaz s argumentmi.

Poslať Napísal: 13 Apr 2022, 20:17 

Tak ale to mas tak, kto tomu nechce pochopit, nepochopi nechce Ak je pre neho novinka plastova vana, pojde po nej len preto, ze je to novinka. No po case pride aj tak na to, ze klasika s dobrou kvalitou je viac ako novinka na par rokov

Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 09:19 

Toto sú pre mňa také záhady, že podľa čoho všetkého sa vedia rozhodovať pri kúpe. Však hľadím na reálne využitie a čo mi vie daný produkt ponúknuť. Aj napríklad aká je tam záruka. Pochybujem, že niekto na akrylátové vane poskytuje 30 rokov záruky napríklad.

Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 07:40 

Tiež som sa už nie raz nad tým čudoval a pozastavoval. Lebo tak môžeme si zhrnúť vlastnosti tých smaltovaných, ktoré si myslím, že sú výhodou oproti tým, ktoré ponúkajú akrylátové vane. V podstate sa dá povedať, že tak celkovo sú odolnejšie, či už by sme sa bavili o teplote, alebo o odolnosti voči poškodeniu, poškriabaniu, odolné sú aj voči nejakým chemikáliám a farbám, nevyblednú, nezožltnú ako to vedia niektoré tie akrylátové, a tak ďalej a tak ďalej. Ešte by som mohol chvíľu pokračovať.

Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 19:29 

povedzme si tak, ani kazdy vyrobca smaltovanych vani ti neda taku zaruku, no je to jedna z veci, ktorou by sa mal tiez clovek riadit, kedze ti to vela napovie o samotnej kvalite. nebat sa 30 rokov, to je podla mna viac nez slusne

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 10:00 

to mas pravdu, malokto ti da hoc aj rok alebo dva naviac, ked nemusi. preto si myslim, ze tych spominanych tridsat je uz taka predzvest toho, ze pojde o kvalitne vane, ked si dovolia davat zakaznikom takuto zaruku. tak to musia vediet, ze tie vane vydrzia a znesu, inak by sa im to asi neoplatilo si myslim.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 12:20 

noo tak to je pravda, clovek sa uz len nad tou zarukou tak pozastavi, ze prakticky na tych 30 rokov by mal mat minimalne pokoj a to i len tak hocikto neda, ak by nebol presvedceny o kvalite

Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 10:14 

Tak ale ono to zase nie je, že po tých rokoch sa musí niečo s vaňou stať, môže kľudne slúžiť aj ďalších 30 rokov, vieš ako. Ale tak áno, je to také, že to zaujme, lebo často sa nestretávame, alebo aspoň teda ja, až s takouto zárukou. To bude isto aj tým, keď sa zoberú do úvahy vlastnosti toho smaltu. Ono je to odolný a pevný materiál a nemal by prečo nevydržať. Aj nejakej tabuľke tvrdosti (názov mi nepríde na rozum) je umiestnený na slušnej pozícii.

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 11:13 

Ďurino kamarát, toto čisto náhodou presne viem, že aká je to tabuľka. Volá sa to Mohsnova stupnica tvrdosti. Ale odkiaľ to viem, tak to sa nepýtaj :D

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 07:29 

vyberáme akurát vybavenie do kúpeľne, trochu sme sa pustili do prerábania, obklad by sme mali vybratý, len nevieme sa rozhodnúť pre vaničku do sprchového. predajca nám radil Kaldewei. ale neviem, nepoznám, tak by som chcel počuť aj názor niekoho nezávislého, či sa to oplatí, alebo sa pozerať po niečom inom.

Stránka 17 z 18 [ Príspevkov: 173 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre