Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 16 z 18 [ Príspevkov: 173 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Mar 2022, 11:15 

Mirom súhlasím, ono prevažne aj keď prídeš do predajne, tak vystavené sú skôr tie biele vane a vaničky. Možnože keby takéto iné farebné prevedenia boli viacej na očiach, tak by sa viacej kupovali, ťažko povedať. Alebo si ľudia povedia, že tá biela je ozaj taká klasika, že sa aj po vizuálnej stránke viacej hodí. Tých farieb je na výber samozrejme viacero. Ale tak dôležitejšie je to prevedenie a materiál než samotná farba, to myslím, že sa zhodneme.

Poslať Napísal: 11 Mar 2022, 09:56 

valeria001 píše:
a cim sa vas preboha snazili presvedcit, ze akrylatova je lepsia? lebo ako neviem o ziadnych takych pozitivach. no ale dobre, ze ste sa nedali zlomit. sondujeme kade tade, no prichadzame na to, ze sme ani nevedeli, kolko znaciek vobec existuje

myslim si, ze to bolo najma z toho dovodu, ze kazdy, kto mi taketo nieco vravel, tak vyskusal len tu plastovu vanu a tym padom je pre nich smalt nieco ine, nieco nove a automaticky to odvrhli bez toho, aby o tom aj nieco vedeli. myslim, ze keby si len to take zakladne porovnanie precitali, tak by inak hovorili.

Poslať Napísal: 11 Mar 2022, 12:59 

to je jasne. no aspon my vieme, ze co je najlepsie

Poslať Napísal: 14 Mar 2022, 10:23 

Mi tak napadlo, že možno preto má niekto na to takéto názory, lebo len videl niekde na obrázku tie vane a to si povie, že však to vyzerá rovnako. Ale keď si niečo o tom človek aj prečíta alebo sa popýta toho predajcu napríklad teda, tak zistí, že sú tam značné rozdiely. Ono napríklad ak je niekto tak ekologicky a šetrnejšie voči prírode založený, tak aj z tohto pohľadu vychádzajú lepšie tieto smaltované vane. Ono sa to tak asi nezdá, ale vyrábajú sa z prírodných materiálov a tým pádom sa dajú aj úplne recyklovať.

Poslať Napísal: 15 Mar 2022, 13:23 

Zas ja si myslim, ze tie akrylatove prisli ako nieco nove, tak ludia sa tak povediac nechali obalamutit. Chceli len nieco nove a zabudli si zratat pre a proti

Poslať Napísal: 24 Mar 2022, 09:16 

Môže na tom niečo byť, býva to tak väčšinou keď vyjdú nejaké novinky. Tak sa ľudia pobláznia a nehľadia na to, či je to dobré alebo zlé. Že by si dopredu aj niečo viacej naštudovali. Ako je fajn, keď funguje aj reklama, že priláka ľudí, ale netreba zabúdať na to, že treba aj vlastnosti sledovať a porovnať si to, čo mi vie ten ktorý produkt priniesť. Nehnevajte sa na mňa, ale u mňa by už viackrát plastová vanička nad smaltovanou nevyhrala.

Poslať Napísal: 24 Mar 2022, 19:07 

Niekedy nie je proste na skodu sa poucit na vlastnych chybach. Inak to proste nejde. hej to je pravda, mnohi nepozeraju na negativa, hlavne je, ze maju nieco, co je momentalne trendy

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 07:49 

By ma zaujímalo, že kto určuje, čo je trendy alebo nie. Osobne na takéto veci nehľadím pri výbere. Akože áno, aj pre nás doma je dôležité, aby nám domácnosť nejak vyzerala. Ale v prvom rade hľadíme na funkčnosť, životnosť, vlastnosti. Preto aj čo sme menili sprchový kút a kupovali vaničku doňho, tak takú, aby aj zniesla niečo a vydržala. A keď nám predajca pri Kaldewei hovoril, že majú záruku 30 rokov, tak môžem povedať, že toto bol taký aspekt, ktorý sme dosť brali do úvahy.

Poslať Napísal: 05 Apr 2022, 11:16 

No ved jasne to je riadny tahak taka zaura. Vies asi mnohi takto nepremyslaju a hladia len po cene. No tazko pvedat, kto urcuje trendy, asi je vyroba vani z plastu lacnejsia a rychlejsia, neviem povedat

Poslať Napísal: 11 Apr 2022, 09:04 

To máš ináč pravdu, sme sa akurát teraz o tom bavili cez víkend s bráchom, že nechápeme, prečo ľudia idú primárne len po tej cene. Akože keď si aj porovnáš tieto vane, tie plastové napríklad a smaltované, tak ono to zase nie je taký rozdiel v tej cene. Len teda treba pozerať aj na tieto ostatné aspekty ako sú záruka, kvalita materiálu, pevnosť a tak ďalej a potom ti nemôže vyjsť prosto lepšia plastová vaňa. To som schopný sa aj povadiť ohľadne tohto :D

Stránka 16 z 18 [ Príspevkov: 173 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre