Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 53 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Máj 2015, 22:06 

chces vanu, tak si daj vanu! Tvoj byt! :-) A nikde nie je dane, ze o 30 rokov sa nemozes vratit ku sprche resp. prestahovat sa!
Vyhody vane? Hmm... asi len pohoda a romantika... ;-) Vana je relax ale to uz by som zvazil nejaku wellnes s tryskami.
Sprcha je rychla a mal by si tam spotrebovat menej vody - cital som statistiku ze mozno 4x menej - samozrejme ako vo vsetkom zalezi od konkretnych ludi.
Samozrejme aj vo vani si mozes dat sprchu - opacne to neurobis! :) Nevyhoda vani pre mna je ze mam uraz na kolene a tak musim vystupovat aj zostupovat tazsie a opatrnejsie. Do sprchacu vojdes bez schodika.

Poslať Napísal: 01 Feb 2021, 14:56 

čaute hoši, s manželkou máme dilemu, nakoľko prerábame starý rodičovský dom a máme dosť malú kúpelku... najprv sme chceli sprchový kút, no narodila sa nám dcéra a sme si to prehodnotili, že by bola lepšia vaňa (našťastie sa to ešte dá zmeniť).. od vás by som chcel poradiť, aká vaňa je dobrá, kvalitná? z akého materiálu?... s čím máte dobré skúsenosti?..

Poslať Napísal: 02 Feb 2021, 11:55 

servus. mám dobré skúsenosti so smaltovanou oceľou. má veľmi dobre vlastnosti. skús si popozerať na internete, ak nenájdeš, tak píš.

Poslať Napísal: 04 Feb 2021, 11:35 

@Nozo smaltovana?... ved taku maju moji rodicia.. :D :lol:

Poslať Napísal: 05 Feb 2021, 13:06 

Teodor sa smeješ ale ozaj je kvalitnejšia vaňa zo smaltovanej ocele ako akrylátová. Pozri si na internete výhody tohto materiálu a hneď zmeníš názor. Aaaa vieš čo, tie najväčšie výhody ti napíšem hneď teraz! Tak napríklad:
- je odolný voči poškriabaniu
- je odolný voči teplote (cigarety alebo horúce sviečky)
- je odolný voči UV žiareniu
- zachováva si tvarovú stálosť
- a pri tomto materiáli je jednoduchšia údržba, atď.
Toto sú tie najdôležitejšie a samozrejme, že ich je o mnoho viac!

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 10:38 

Ahoj Šišiak ;) My máme aj vaňu aj sprchový kút a vaňu máme so smaltovanej ocele. V kúpeľňovom štúdiu nám pekne vysvetlili výhody aj nevýhody a všetko nás viedlo k tomuto materiálu. Ešte síce nebývame, takže zo skúsenosti neviem povedať ale dúfam, že vydrží dlhé roky. Čo sa týka ceny medzi jedným materiálom a druhým, tak je minimálny.

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 08:24 

fúúúha, toľko správ som vôbec nečakal ľudia! ďakujem vám všetkým.. ak mi dovolíte, tak by som sa vás popýtal ešte pár informácií ohľadom tých smaltovaných. chceli by sme s manželkou vedieť, čo takéto vane stoja a koľko na ne poskytujú záruku?..

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 10:54 

@šišiak ceny su rozne. Zapni si google, daj si vyhladat smaltovane vane a hned ti zobrazi niekolko druhov aj s cenami. My mame smaltovanu vanu znacky Kaldewei a vysla nas okolo 300€. No videla sme v obchode, ze maju aj drahsie. To uz vsetko zalezi od toho aku vanu dizajnovo chces a kolko si ochotni do nej investovat.

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 11:51 

@FEIRO tak isto, aj my máme tejto značky vaňu ;)

Poslať Napísal: 15 Feb 2021, 10:20 

@vrtka a ktoru konkretne od nich mate? Kludne pridaj aj fotku, nech vidia, ake su pekne tieto ich vane (ak ti to teda nerobi problem).

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 53 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre