Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 11 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 10:04 

Čaute, seruste!

Sme pred rozhodnutím, či do domu namontovať alebo nenamontovať centrálny vysávač a preto by som si rád prečítal nejaké skúsenosti od ľudí, ktorí ho majú. Ako ste s ním spokojní? Pred čím by ste ma upozornili, na čo si dať pozor? A všetko ostatné čo vás napadne budem rád, ak mi napíšete.

Vďaka.

Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 12:39 

malo clankov je na internete o centralnych vysavacoch???...keby si trochu pohladal, tak vsetky mozne informacie vies a hlavne ich vies rychlejsie...ale aby som nebol len hnusny, tak ti napisem, ze my cv mame a vyhovuje nam...pytaj sa konkretne otazky, nechce sa mi vsetko vypisovat...

Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 15:01 

@vojty_nemchek-my si taký vysávač ideme dať do domu.nám rozhodovanie dlho netrvalo.takýto vysávač je bombový!

Poslať Napísal: 30 Apr 2019, 11:48 

Sebô8357 píše:
@vojty_nemchek-my si taký vysávač ideme dať do domu.nám rozhodovanie dlho netrvalo.takýto vysávač je bombový!

Ahoj;) Spravili by ste veľkú chybu, keby ste sa pre centrálny vysávač nerozhodli! A už máte vybratú aj firmu, ktorá Vám ho bude montovať? Ak áno, tak smiem vedieť, kto to bude? Som zvedavá, keďže centrálny vysávač máme aj my a neviem si ho vynachváliť. Môžme pokecať trochu podrobnejšie, ak ti to nebude prekážať:)

Poslať Napísal: 03 Máj 2019, 12:25 

@HeňaNemethová-to ešte práve nevieme,ešte len sa rozhodujeme.máme už len nejaké dve firmy,medzi ktorými sa rozhodujeme.ale ty by si mi skôr mohla napísať od koho máte a to by nám možno aj v rozhodovaní pomohlo,hm?

Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 13:45 

Igii!

A načo sú potom tieto fóra, keď ti vadí, že sa tu niečo opýtam a chcem zopár informácií? Prepáč, ale toto si si mohol odpustiť alebo si nemal vôbec písať, keď nechceš poradiť. Nebudem sa ťa už iné otázky ani pýtať, aby som ťa neotravoval. Zistím si od iných ochotnejších ľudí. Čau!

Sebô8357!

Ešte ho teda nemáte ale idú vám ho montovať? A kedy, už máte aj stanovený nejaký približný dátum?

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 10:09 

Ajoj Vojty ;) :) Z takých ľudí si nič nerob, sem-tam sa tu nájdu aj takýto, ktorý sa len tvária múdro a pritom ohľadom ničoho nevedia poradiť. Chcem ti poradiť ohľadom CV. Napíšem ti, že pokiaľ si vyberieš dobrú firmu, tak si na nič nemusíš dávať pozor. Dobrá firma vie centrálny vysávač dobre namontovať a potom aj odskúšať, teda aspoň u nás to tak prebiehalo. Majstri všetko spravili a potom vyskúšali či funguje, aby sme nemali žiadny problém. Napíšem ti rovno aj značku, lebo to ťa asi bude zaujímať. Máme švajčiarsku kvalitu - Profivac ;) :)

Poslať Napísal: 08 Máj 2019, 10:21 

Sofiya - od nich máme aj my centrálny vysávač...

Poslať Napísal: 08 Máj 2019, 11:54 

mam na vas jednu taku rychlu otazku.. da sa namontovat aj do starsieho domu?.. zdedil som ho po babke a momentalne sme zacali rekonstrukciu.. rad by som tento vysavac mal, len neviem ci to nie je narocne na montaz, kedze uz dom postaveny je a je hlavne starsi.. dik za rady

Poslať Napísal: 10 Máj 2019, 11:03 

*Maky*
Vsetko sa da, ked sa chce :) Takuto odpoved si necakal, co? :lol: :D No teraz uz vazne! Aj do stareho domu sa da centralny vysavac namontovat. Ides predsa na novo riesit aj steny alebo aspon podlahu, ci?

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 11 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre