Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 22 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 14 Máj 2019, 06:55 

cakal som vsetko, takze moc si ma nezaskocila.. ano, idem uplne vsetko vymienat, dokonca aj strechu a aj nejake steny idem burat, kedze niektore miestnosti chcem otvorene a taaaak.. a aky je postup?.. hned musim zavolat nejaku firmu alebo si nieco viem predpripravit aj sam?.. vy ste tiez prerabali, budes mi vediet aj podrobnejsie veci napisat?..

Poslať Napísal: 20 Máj 2019, 10:53 

Sofiya!

Ďakujem ti za rozumnú odpoveď! Nič si z toho nerobím ale trochu ma to nahnevalo! Takých ľudí nemám moc v láske. Ale už radšej rozoberajme len podstatnejšie veci, na tie ostatné nemám náladu. Vy máte jednotku aj všetko ostatné od nich? Z ich firmy Vám to prišli aj namontovať? Čo vás to cca stálo?

Poslať Napísal: 20 Máj 2019, 13:17 

Vojty_Nemchek píše:
Sofiya!

Ďakujem ti za rozumnú odpoveď! Nič si z toho nerobím ale trochu ma to nahnevalo! Takých ľudí nemám moc v láske. Ale už radšej rozoberajme len podstatnejšie veci, na tie ostatné nemám náladu. Vy máte jednotku aj všetko ostatné od nich? Z ich firmy Vám to prišli aj namontovať? Čo vás to cca stálo?

my máme tiež Profivac - jednotku, zásuvky a rozvody. najlepšie je všetko riešiť cez jednu firmu. zbytočne si budeš komplikovať život, keď to budeš cez viaceré firmy riešiť a ani to nebude dobré. Ver mi!

Poslať Napísal: 21 Máj 2019, 12:52 

Chemlon!

Díky za názor! Už som tak aj rozhodnutý a idem ich osloviť, keďže viacerí máte od nich. Dám si vypracovať cenovú ponuku a potom padne rozhodnutie.

Poslať Napísal: 22 Máj 2019, 14:11 

Dobrý deň Vojty:-)

Dobre si si rozhodol, nebudeš banovať:-) CV si rýchlo obľúbiš. Ja som to spočiatku tiež nechcela, prišlo mi to ako zbytočne vyhodené peniaze, no koniec koncom som rada, že môj drahý si stál za nim a že sme ho do domu dali namontovať. Spočiatku sme len potrubie poriešili, ale keď už to bolo hotové, tak sme aj jednotku zakúpili. Vysávač ťahá ako šľak a super je, že ho vôbec nie je počuť! Môžem vysávať aj v noci:-D

Poslať Napísal: 24 Máj 2019, 11:19 

..jj, centralny vysavac je dobra volba!..

Poslať Napísal: 27 Máj 2019, 10:48 

Vojty_Nemchek píše:
Chemlon!

Díky za názor! Už som tak aj rozhodnutý a idem ich osloviť, keďže viacerí máte od nich. Dám si vypracovať cenovú ponuku a potom padne rozhodnutie.

to bude fajn - oslov ich, oni ti pošlú cenovú ponuku a aj na základe nej sa ti bude lepšie rozhodovať. potom mi daj vedieť, ktorú jednotku ti nacenili a na koľko by ťa to vyšlo, ok?

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 11:44 

All!

Táto správa patrí všetkým, s ktorými som si tu písal a ktorý mi poradili. Chcel som vám len napísať, že Profivac som oslovil a čakám na cenovú ponuku. Iné firmy som zatiaľ neriešil, keďže väčšinou aj čo som na iných stránkach čítal, tak len táto bola spomínaná. Pevne dúfam, že mi cena bude vyhovovať a že sa nebudem musieť zdržiavať s inými. Keď ju budem mať, tak vám píšem konečný verdikt.

Poslať Napísal: 30 Máj 2019, 11:32 

...vojty...
myslim si, ze ti bude vyhovovat a ze s nimi budes spokojni...aby si bol este viac presvedceny tak ti napisem, ze i my mame od nich centralny vysavac...

Poslať Napísal: 31 Máj 2019, 07:53 

Vojty:-)

Ani sa tomu nečudujem, keďže oni sú jedny z najlepších a preto ich ľudia musia spomínať:-) Som zvedavá, akú cenovú ponuku ti pošlú. Ešte mám odloženú aj tú našu, tak aspoň budem môcť porovnať:-D Aj keď mne to už bude len na dve veci, ale tak aspoň zo záujímavosti:-):-)

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 22 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre