Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 85 z 87 [ Príspevkov: 864 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 04 Okt 2022, 07:37 

Ferido a taku zaruku ti v beznych obchodoch, kde vela toho predavaju nedaju. To viem o tom svoje. Aj od znamych a mat dlhsiu zaruku, to nie je na skodu.

Poslať Napísal: 04 Okt 2022, 11:02 

Ferido, ale to sa ti vráti, to že na začiatku investuješ. Síce sa to na začiatku nemusí zdať, možno niekomu kto stavia dom to príde, že je to naraz akože veľa peňazí, ale keď si to vezmeš, že to máš na desiatky rokov a podľa toho si to prepočítaš, tak to vôbec nie je veľa.
A dnes vieš kúrením v krbe veľa ušetriť, keďže elektrina aj plyn išli hore a teda čakám, že to ešte aj pôjde.

Poslať Napísal: 05 Okt 2022, 12:46 

marek toto je inak velky fakt dnes, ved sam som z toho prekvapeny ako to islo hore a este ze sme s krbom ratali od zaciatku to proste je velke stastie, ze sme sa tak rozhodli, minuly rok sme vsetko dohodli a toto bude uz druha zima, co v nom budeme kurit a nelutujem ani cent, co sme do neho dali 8-)

Poslať Napísal: 10 Okt 2022, 07:27 

Podobne to je aj u nás, ale teda krb sme primárne zamýšľali tak, že ho chceme pre ten kľud, pre tú atmosféru ktorú dokáže urobiť, ale teda teraz viem, že toho roku sa na to budem dívať už aj z pohľadu ceny, že ušetrím takto. Aj teraz už sme kúrili, lebo veď chladno a to je také príjemné ako začne dom zalievať postupne teplo.

Poslať Napísal: 12 Okt 2022, 07:41 

Tomino tak my ked sme vyberali sme ratali s tym, ze budeme v nom casto kurit, zena oni maju doma krb, teda svokrovci maju, takze ona bola zvyknuta, na taketo teplo a ma ukecala a nelutujem to vobec.
Lebo je to velmi prijemne. A dokazeme pri otvorenych dverach vykurit vsetko a bez problemov.

Poslať Napísal: 13 Okt 2022, 11:03 

Veľa je to o tom zvyku, ako je človek naučený, to je fakt. Sú ľudia, ktorí na krb nie sú zvyknutí a ani nemajú tým pádom nejako potrebu ho mať alebo tak, ale to je každého voľba proste, to je každého vec, my sme chceli tiež a išli sme si za tým. A to keď k nám chodia cez Vianoce návševy, to keby si videl jak sa do ohňa kukajú, ako nám chvália, že je to perfektné. A mne neostáva iné len reagovať, že viem :lol:

Poslať Napísal: 14 Okt 2022, 08:45 

olo ani sa necudujem, ale tak kazdy ma moznost si krb dat, ja keby staviam este raz tak zase krb, pretoze krb je podla mna take srdce domova alebo akoby som to mal nazvat, je to take teplo, no proste dom bez krbu u mna nepripada do uvahy 8-)
a mame ho od Deltaka a teda im to islo jedna radost, od ruky vsetko, ze netrvalo dlho, asi dva dni a krb stal a mohlo sa rozkurit :D

Poslať Napísal: 18 Okt 2022, 12:07 

no niet nad to, ked sa ochladi a mozes si zakurit, rozkurit v krbe, to mam aj ja rad, ked uz pride to obdobie, uz mam drevo na celu zimu nachystane :mrgreen:

Poslať Napísal: 19 Okt 2022, 12:27 

- mam znameho, ktoreho odradzalo od krbu prave to, ze treba drevo napilit, nachystat, ale pritom to vobec nie je problem - aspon u nas nie, chodi mi pomoct brat, takze to je jedna radost, ide to rychlo vtedy ;)

Poslať Napísal: 21 Okt 2022, 07:35 

Kumer a prave osobne sa na toto tesim, ze budem mat nejaku tu aktivitu, nie zeby bolo okolo domu malo roboty, na zahrade sa ved stale nieco najde, ale budem to mat take fitko zadarmo, tak preco nie. Mna skor mata to, ze ako vybrat krb aby som nemusel kazdu pol hodinu do neho prikladat?

Stránka 85 z 87 [ Príspevkov: 864 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre