Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 80 z 82 [ Príspevkov: 814 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 08 Dec 2021, 09:08 

Nám to všetko vyriešila firma. Dali sme si krb robiť Deltaku a zabezpečili nám celý krb na kľúč, aj krbovú vložku, aj dopravu, aj materiál, aj revíziu, všetko proste čo k bezpečnému krbu a jeho používaniu treba. Čiže za mňa je to takto najlepšie, aby si s tým nemal žiadne starosti. Nemusíš nič zháňať, žiadnych ďalších ľudí a neviem čo všetko 8-)

Poslať Napísal: 10 Dec 2021, 11:13 

sherlock mozes si aj ty niekoho najst na to ak chces..Ale su firmy, co ti to vyriesia a nemas starosti ty s nicim..Je to proste na tebe ako sa rozhodnes, co bude tebe lepsie..Kazdy sme iny, ine nam vyhovuje..Hlavne potom ak by si mal krb tak netreba zabudat aj na cistenie komina, to je velmi podstatna vec..Lebo su ludia, co to zanedbavaju a velmi rychlo na to moze niekto doplatit.

Poslať Napísal: 13 Dec 2021, 08:14 

Hadam to dnes uz ma na pamati kazdy predsa len aby sa nieco chytilo a vznikol poziar alebo nieco a uplne zbytocne, ze sa tomu dalo predist, tak proste to je na nervy.
Treba stavat bezpecnost na prve miesto!

Poslať Napísal: 14 Dec 2021, 08:09 

to sa niečo také môže stať myslíš len tak?? kamarát mi spomínal, že kedysi sa krby normálne z ytongu stavali, v dnešnej dobe sa to tak už nerobí?

Poslať Napísal: 16 Dec 2021, 07:01 

Kedysi sa veci kadejako robili, to je fakt, ale dnes už nie. Myslím, že to, žeby sme mali prizerať na kvalitu čoraz viac je z nejakého dôvodu. My keď sme sa o krb začali zaujímať a stretli sme sa s Deltakom, tá firma nám napokon aj krb celá robila. Tak oni nám hneď povedali, že čo je vhodné z čoho stavať ten krb. Ytong nie je vyrábaný s tým že by mal vysokým teplotám ako pri krbe sú odolávať. Čiže tam treba použiť materiál ktorý je aj bezpečný, žiaruvzdorný a nehorľavý.

Poslať Napísal: 18 Dec 2021, 17:24 

Uvec no a toto sú veci, ktoré veľa ľudí podceňuje. Presne o tom je to, že tam nemôže byť použité čokoľvek. Ale to na to príde až keď sa čosi stane, čo ohrozí bezpečnosť.

Poslať Napísal: 20 Dec 2021, 08:05 

Mne len nejde do hlavy ako si niekto môže myslieť, že je to jedno aký materiál bude použitý, predsa len si vezmi, že vlastne aké teploty sú tam, čomu musí ten materiál čeliť a to je jasné, že proste to hocičo len tak nezvládne bez nejakej ujmy.
Dnes keď viem čo všetko by sa mohlo stať, tak ozaj by som nemal odvahu riskovať. Toto patrí do rúk majstrov ;)

Poslať Napísal: 21 Dec 2021, 09:20 

A hlavne ono človek neplatí len za krbovú vložku, ale je to aj o tom, že krbár ktorý krb robí, tak musí mať odborné znalosti a k tomu tiež len tak niekto nepríde.
Čiže ja neľutujem, že som dal na vaše rady a obrátil som sa na ľudí, čo sa tomu venujú.

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 10:16 

vidíš ale ľudia sú všelijakí, čo ti poviem, to je ťažko, sú takí, ktorí si ani len neuvedomujú, že odfláknutý krb by ich mohol pripraviť aj o strechu nad hlavou :roll:

Poslať Napísal: 05 Jan 2022, 08:10 

poradíte mi akým štýlom vyberať vhodný typ krbu? čo je dôležité? podľa čoho ísť? lebo na pohľad aspoň čo po nete pozerám mi príde, že veď tie krby sú vzhľadovo viac menej rovnaké, tak nefím :roll:

Stránka 80 z 82 [ Príspevkov: 814 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre