Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 79 z 83 [ Príspevkov: 823 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 11 Nov 2021, 08:50 

...ani ja by som sa nepostavil ale ono je este dobre to ked krbar teda nejaka ta firma ma aj vlastne krbove vlozky ze vlastne mas to z prvej ruky a vies ze proste ten clovek ma skusenosti a ozaj pozna to co ti ide domov montovat...mne to pride velke plus...my sme sa dost trapili s tym, ze ako bude krb vyzerat...nevedeli sme sa doma na tom nejako dohodnut, lebo ved dnes tych moznosti je kvantum...rozne obklady...rozne take tie prevedenia, kamenne obklady, no to potom bola dalsia tazsia dilema...

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 13:14 

Stracel len ono tiež to nerobí každý krbár, že hneď aj akože okolo krbovej vložky ten kameň, lebo niektorí sa takýchto vecí vôbec nechytajú, lebo že to už je mimo ich remesla, ale súhlasím s tým, že je dobré keď niekto to robí na komplet celé.

Poslať Napísal: 20 Nov 2021, 12:10 

no to je individualne, pretoze co firma, to proste ina praca a jedno s druhym, ale my ked sme boli vyberat vlozku, tak uz vtedy sme mali moznost si vybrat to oblozenie, co chceme proste dovokol dat. a teda tym padom krb hned naberie taky iny rozmer, vyzera to ako kus nabytku, nie je to len nieco na kurenie, ale ozaj to je srdce domu

Poslať Napísal: 22 Nov 2021, 13:15 

My sme s tým už rátali pri kúpe, keď sme si krb dávali robiť. Už vtedy sme vyberali tak aby to bolo nadčasové, aby nás vzhľad len tak neomrzel, lebo toto sú veci ktoré sa nedajú len tak vymeniť a to treba mať na pamäti.

Poslať Napísal: 24 Nov 2021, 16:50 

kajo tak čím jednoduchší dizajn tým lepšie z môjho pohľadu, lebo potom bez problémov sa to dá dokombinovať, je jedno aký nábytok by si do priestoru, do miestnosti dal, len napríklad pre nás to bolo tak aby krb bola taká dominanta obývačky, aby zaujal na pohľad a teda náš veru zaujal a mne sa páči, že nemá klasické dvierka, otváravé ;)

Poslať Napísal: 26 Nov 2021, 07:59 

Kamenný obklad, čo ste vyššie písali nie je len akože pekný...ale je to aj o funkčnosti, že keby náhodou ti uhlík vypadne, tak vypadne na ten kameň a nič sa nestane...nepoškodí sa nič...ale keby tam bola len maľovka a nič iné tak by to mohol byť problém...čiže to je aj pekné na pohľad, ale aj funkčné...mne sa páčilo keď sme boli krb v Deltako vyberať, že u nich na predajni som videl tie možnosti kameňa...ako sa dá ten krb dorobiť, dotvoriť do finále jak to môže vyzerať...

Poslať Napísal: 29 Nov 2021, 08:18 

ahoj krlovic
..ale hlavne ide o to, ze proste ta to rychlo neomrzi..krb by mal byt nadcasovym kuskom, ktory bude sluzit desiatky rokov..tak ako sa dom stavia na cely zivot, ze ratas, ze jeden postavis a koniec tak je dobre ratat aj s krbom..mysliet na to aby to vyzeralo nadcasovo, dobre a hlavne teda aby to bolo funkcne..

Poslať Napísal: 03 Dec 2021, 12:11 

,,,Ratal som s tym osobne aj ja predsa len je velmi podstatne aby vsetko bolo OK,,,pre mna bol zaklad aj zarucny servis aj celkovo zaruka,,,lebo vtedy som taky pokojnejsi ked tieto veci mam na poriadku mam istotu ze vsetko bude dobre,,, 8-)

Poslať Napísal: 06 Dec 2021, 21:53 

...ked ste si davali stavat krb tak reviziu komina ste si riesili samy? Myslim ci ste si kominara a taketo veci vybavovali vy alebo ci cez nejakeho krbara?

Poslať Napísal: 07 Dec 2021, 13:50 

Ako inak by si si to chcel vyriešiť? Zabezpečiť tú revíziu keď nie s človekom keď sa tomu venuje? To firmy hádam robia bežne nie, že všetko na komplet to riešia, či??

Stránka 79 z 83 [ Príspevkov: 823 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre