Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 71 z 78 [ Príspevkov: 772 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 78  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 11 Mar 2021, 13:56 

Prečo by to malo vadiť? aspoň ušetríš keď budeš kúriť v prechodnom období krbom

Poslať Napísal: 15 Mar 2021, 14:06 

Prečo by to malo vadiť? Vôbec nevadí, ale k takejto kombinácii by som najskôr išiel do akumulačného krbu. Keď budete mať podlahovku od spodu bude teplo a akumulačná obostavba bude sálať teplo po celom dome.
To bude aj funkčné a aj to splní účel, keď píšeš, že žena by to chcela. Ten pohľad do krbu má čosi do seba ;)

Poslať Napísal: 15 Mar 2021, 15:11 

ano žena, po tom veľmi túži, tak by som jej to rád splnil. Akumulačná obostavba je čo prosím ťa? Z čoho to je vlastne?

Poslať Napísal: 16 Mar 2021, 14:02 

No pokiaľ na to máš tak do toho :) No rátaj investíciu okolo 5000€ pokiaľ chceš naozaj kvalitný krb

Poslať Napísal: 18 Mar 2021, 15:57 

Banika ale to podla mna nie je problem, ked vies, ze to za tie peniaze stoji, ze sa to oplati.
Tie peniaze sa vratia v kvalite materialu, v zivotnosti a pri mnohom inom. Pantau akumulacna obostavba sa robi z materialov, ktore su schopne to teplo akoby nasat, do toho sa naakumuluje teplo a odovzdava ho dalej do miestnosti. Vacsinou je ta obostavba robena zo samotu, ten ma vynikajuce tepelne vlastnosti a dokaze salat aj 8-12 hodin po dohoreni.

Poslať Napísal: 19 Mar 2021, 14:47 

Jasné, na kvalite netreba šetriť, ten krb je na roky.Len niektorí ľudia chcú krb, no nemajú šajnu koľko to vlastne stojí, potom si tam dajú niečo lacné a neskôr zistia, že je to šit, že mali dať do toho viac peňazí.

Poslať Napísal: 22 Mar 2021, 14:41 

počítal som tak 4000€ uvidíme či sa zmestím, dúfam, že áno

Poslať Napísal: 23 Mar 2021, 14:49 

pantau tak ked si ochotny investovat takuto sumu tak podla mna ci to bude par stoviek navyse alebo menej, tak to tvoje rozhodnutie moc neovplyvni :)
hlavne mne velmi pomohlo to, ze firmy robia vsetko, ze uz zabezpecia ti krb na komplet a ty nemusis mat ziadnu starost s nicim, ani s kamenom okolo krbu, ani s reviziou ani s nicim, ja som sa rozhodol, ze pojdem tymto smerom

Poslať Napísal: 24 Mar 2021, 15:16 

ono sa ta cena pohybuje aj od vykonu krbovej vlozky? nie?

Poslať Napísal: 29 Mar 2021, 09:36 

Michal cena zalezi nie ze od vykonu, ale skor od velkosti krbovej vlozky a od typu. Skus pozriet napriklad https://www.krby-deltako.sk/krbove-vlozky/ tu mas aj ceny, aj krbove vlozky aj jednotlive parametre.
Ale cena teda by nemala byt smerodajna pre teba. Ale tato firma robi napriklad aj krbove vlozky na mieru podla toho akoby si potreboval, aky mas priestor a pod. To je najlepsie si sadnut s niekym z fachu a popytat sa aj na stavbu, aj na typ obostavby a mnoho ineho ;)

Stránka 71 z 78 [ Príspevkov: 772 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 78  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre