Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 69 z 78 [ Príspevkov: 772 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 78  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 29 Jan 2021, 13:10 

...cau cau. reset samotove ohnisko je super vec, pretoze tak sa dosiahne co najvyssia akumulacna schopnost krbu to je dobre, to ti kvitujem. tak ono je dobre si dat urobit viacero cenovych ponuk nech mas predstavu co asi by ta rovnake prevedenia vo viacerych firmach stalo.

Poslať Napísal: 31 Jan 2021, 09:28 

Reset tam kde si si nasiel tuto vlozku si nenasiel aj vysvetlenie toho systemu?
Lebo ja som to hladal a podla toho, co som si nasiel, tak by to malo fungovat nejako tak, ze nespalene plyny zo spalovacej komory sa akoby zhromazdia vyssie v krbe, kde sa znovu zapalia. Tym padom by malo byt to spalovanie efektivnejsie.

Poslať Napísal: 02 Feb 2021, 11:57 

praveze som to nenasiel inak by som sa nepytal :/, ano to otvorene ohnisko sa mi poznava nech sa to drevo co najviac zuzistkuje. cenove ponuky som zatial poslal 2 no 1 sa mi este nevratila ak mate typy na nejaku firmu co predava kvalitu sem s nimi

Poslať Napísal: 03 Feb 2021, 15:29 

treba sa opýtať priamo predajcu toho krbu, teda tak by som to spravil ja. Ten by si asi mal odpovedať najlepšie čo to je

Poslať Napísal: 06 Feb 2021, 13:19 

Tento krb, co si pisal ten ma praveze uzavrete ohnisko, co som nasiel. Tie ponuky to si si daval cez nejakych znamych, ze si firmy, ci krbarov zistoval ci ako?
K tomu systemu, co si pisal, tak ja som nasiel toto https://www.krby-deltako.sk/preco-a-pod ... dusny-krb/ kde je popisane o tom systeme ako funguje, co je to zac a preco je vhodny.

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 15:45 

mam znameho krbara a ten mi to odbril on mi ho bude aj robit, ja som si mal vybrat co by som priblizne chcel a ze on ma usmerni, tak sme to vyriesili a len co sa mu uvolni termin ide na nas krb, len musim este tu vlozku objednat aby prisla vcas

Poslať Napísal: 09 Feb 2021, 08:58 

tak ti aspoň urobí dobrú cenu, potom postni fotku keď bude hotový, som zvedavý ako to bude vyzerať, ideš dávať aj nejaký dekoratívny kameň naň či klasika?

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 14:56 

viete mi povedat ako dlho trva stavba krbu ked ho robi firma? A moze sa hned okamzite pouzivat alebo tam musi nieco zatvrdnut?

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 14:31 

Ahojte,viete mi poradit? Rozmyslam ze by sme nedali krbovu vlozku ale krbove kachcle viete mi povedat v com je lepsi krb a v com zase kachle?

Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 11:43 

preco chces kachle? kvoli lacnejsej verzii? Nechapem preco sa niekto rozhoduje pre taku volbu, pokial to chces na chatu tak chapem

Stránka 69 z 78 [ Príspevkov: 772 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 78  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre