Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 76 [ Príspevkov: 760 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 76  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 18 Nov 2016, 09:32 

Branislav a presne o tom to je. Že mnohých nás zaujíma najskôr cena a neriešime kvalitu. Ale čo keď časom prídeme na to, že niečo sme zanedbali a mali sme na začiatku viac investovať do krbu hm? potom je potrebné urobiť krb na novo a poriadne. Rozumieš...keď už krb tak raz a poriadne nie? Treba si dať pozor aj na tie materiály, napríklad ja čo som riešil krb cez Deltako, tak tí používajú také materiály z ktorých sa nepráši, síce sú drahšie, ale podstatné pre mňa je, že žiadny prach alebo niečo také ma nepostretne ani časom.

Poslať Napísal: 21 Nov 2016, 11:18 

drahsie? moze sa clovek spolahnut na serioznost tejto firmy? vies ze keby nastal nejaky problem ze by nevycuvali ale by mi s nim pomohli? pretoze hladam krbara ktory by mi na chalupe urobil krb, ibaze mam len jedneho znameho co si dal robit krb a myslel som ze od neho si budem pytat kontakt ivaze on mi povedal ze mi kontakt neda ze by to boli moje vyhodene peniaze ze bude musiet aj on od znovu to dat robit

Poslať Napísal: 21 Nov 2016, 13:25 

Habo to môžeš byť rád, že sa takto zachoval, že hneď ti na rovinu takto povedal...myslím že chcel aby si sa poučil z jeho chýb. Tak naši majú od nich a nemám pocit, že by neboli seriózni. Dokonca čo otec spomínal, tak oni sú partnermi Spartaku a ešte dokonca aj majsterky sveta z Maďarska, takže myslím, že to tiež za mnohé hovorí. Vieš ja ti poviem tak - môj otec by nedal len tak hocikomu urobiť si krb, ten zvažoval všetko možné, ale pri tejto firme ho zaujalo najmä to aký majú systém, že je to prepracovaný systém vďaka ktorému je to spaľovanie čo najefektívnejšie, že to nie je len o tom, že drevo vyhorí. Ale že potom aj tie plyny.. A tento systém majú len oni.

Poslať Napísal: 22 Nov 2016, 16:11 

Habo píše:
drahsie? moze sa clovek spolahnut na serioznost tejto firmy? vies ze keby nastal nejaky problem ze by nevycuvali ale by mi s nim pomohli? pretoze hladam krbara ktory by mi na chalupe urobil krb, ibaze mam len jedneho znameho co si dal robit krb a myslel som ze od neho si budem pytat kontakt ivaze on mi povedal ze mi kontakt neda ze by to boli moje vyhodene peniaze ze bude musiet aj on od znovu to dat robit

Áno drahšie, ale ten kvalitnejší materiál to asi robí len nejakú stovku na viac, čiže nie je to nič strašné čo sa ceny týka a je to lepšie, keď si za kvalitnejší materiál priplatíš. Prečo by sa nemal človek spoľahnúť veď sú na trhu už roky, takže to o niečom hovorí taky tak :)

Poslať Napísal: 23 Nov 2016, 10:07 

Ako to je možné že ten systém majú len oni? ..nemali by to mať všetky vložky ak to je nejaký dobrý systém? Všetky značky a vložky majú v popise info o tom ako prebieha spaľovanie alebo to sa dá informovať o tom, až keď sa kupuje tá vložka?

Poslať Napísal: 24 Nov 2016, 09:07 

Matias píše:
Ako to je možné že ten systém majú len oni? ..nemali by to mať všetky vložky ak to je nejaký dobrý systém? Všetky značky a vložky majú v popise info o tom ako prebieha spaľovanie alebo to sa dá informovať o tom, až keď sa kupuje tá vložka?

Ako to je možné? Full Heat System majú iba vložky od Deltaka, pretože je to systém, ktorý vyvinula táto firma, značka, takže nie je dôvod na to aby ten systém používali aj iné značky, chápeš trošku? Pri tomto systéme ide v podstate o to z dreva vyťažiť čo najviac tepla. Niektoré vložky majú len taký spôsob spaľovania, že zhorí drevo a ende. Ale tieto to majú riešené tak, že zhorí drevo a potom aj plyny, takže to teplo človek cíti aj keď nevidí

Poslať Napísal: 25 Nov 2016, 10:03 

Chobr ďakujem ti za vysvetlenie...to som nevedel, že to je konkrétne ich systém ale som rád že si mi to ozrejmil. Takže darmo budem pri iných vložkách hľadať takýto systém, už tomu rozumiem. Ale od nich to teda majú všetky vložky hej? Bez ohľadu na veľkosť.

Poslať Napísal: 30 Nov 2016, 09:12 

Matias u nich áno všetky bez ohľadu na veľkosť, teplovzdušné. U iných by si to zbytočne hľadal.
Ale ja ti to poviem z môjho pohľadu, keď môj otec, čo je veľký kritik na všetko :mrgreen: si dal robiť krb od nich a aj krbovú vložku má od nich, tak to je potom čo povedať. Ja keby som krb riešil, tak zrejme by som tiež išiel do toho v tejto firme. Ale tak to si ty musíš zváážiť.

Poslať Napísal: 05 Dec 2016, 09:57 

....čo vás vedie k tomu dať si urobiť krb??? veď nejaká piecka alebo tak úplne stačí nie? Alebo plynové kúrenie, neviem prečo sa na to nezameriavate...čo vám krb dá viac? veď ide najmä o teplo nie?

Poslať Napísal: 06 Dec 2016, 10:52 

Ide o teplo - ale to teplo je ine ked je z radiatorov, ked je z piecky a ked je z krbu. Ten krb posobi tak prijemnejsie dokaze urobit v dome atmosferu prijemnu, ktoru pri plynovom kureni a radiatoroch nezazijes ani nahodou, ale je normalne ze clovek ktory nema krb vyskusany ze nepozna jeho vyhody ;)

Stránka 7 z 76 [ Príspevkov: 760 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 76  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre