Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 48 z 50 [ Príspevkov: 492 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 09 Dec 2019, 07:40 

branik, keď všetko to samozrejme napreduje, tie technológie, aj celkovo praktická stránka, jasné, že sa časom, rokmi aj vzhľad, aj funkčnosť bude meniť, že sa to bude istým spôsobom odlišovať ;)
ale veď to je vlastne aj dobré, lebo máme aspoň možnosť vidieť ten pokrok, to ako sa to zlepšuje, aj účinnosť je lepšia pri dnešných vložkách, keď si to porovnáš s takými čo boli kedysi, čo ešte mali na dvierkach špagátové tesnenie :mrgreen:

Poslať Napísal: 11 Dec 2019, 10:43 

Pravda je to.

Tie tesnenia su dnes inak riesene, co je super. Tiez ale je podstatne aj to aby bol dobry tah, aby nebol problem s dymom a aj z tohto pohladu tie nove systemy, co sa vyvijaju pri krbovych vlozkach maju zmysel, lebo aj pri otvarani sa nestane, ze by nejako dym unikol do miestnosti.

Je to sranda, ale fakt mnohi ludia, co nemaju krb si myslia, ze clovek co ma toto doma je akoby furt vyudeny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 11 Dec 2019, 11:30 

Tak ako vravis. Doba ide dopredu a s tym prakticky vsetko. Zvlast taketo veci ako vykurovanie. Tie reci o vydymovani, to maju zvacsa ludia, co ziju v byte, lebo take nepoznaju.

Poslať Napísal: 12 Dec 2019, 12:50 

Pavucisko - áno, to je aj tak, keď ťa niekto odhovára od krbu, tak väčšinou sú to ľudia, čo s takýmto kúrením nemajú žiadnu skúsenosť.
Mne tak jeden kamarát ešte z detstva, čo sa bavíme spomínal, že to si už vie predstaviť, že budeme mať kotolňu miesto obývačky, tak na začiatku ma aj trochen doplašil, ale našťastie je realita iná :mrgreen:

Poslať Napísal: 16 Dec 2019, 11:10 

viktor inak to je pravda, to som už aj ja počul viackrát, ale to je veľakrát o tom, že to riešia a hovoria ľudia, čo o tom nič nevedia, takže cezo mňa to už len prejde, aj minule som kamarátovi povedal, že nech sa ozve keď bude mať skúsenosť a potom nech mi dáva rady, síce sa to netýkalo krbu, ale niečoho iného ale podstata je tá istá :roll:

Poslať Napísal: 16 Dec 2019, 17:43 

niektorí sa nechcú zahanbiť a podaktorí aj keby sa chceli pochváliť, tak nie je kedy, keďže je taká uponáhľaná doba aká je. človek sa niekedy však aj bojí dačo povyzvedať, aby neboli reči , že nemá čo iného na práci len vyzvedať a riešiť

Poslať Napísal: 17 Dec 2019, 13:13 

Reči? Mne napríklad by boli všetky reči takéto ukradnuté, ja potrebujem len vedieť, že všetko čo idem robiť je dobrý nápad a má to zmysel, že nebudem vyhadzovať peniaze iba tak von oknom, chápeš.
Preto keby som mal niekoho v okolí, kto má krb tak hneď by som šiel za ním vyzvedať ako by bolo najlepšie veci spraviť :mrgreen:

Poslať Napísal: 17 Dec 2019, 14:26 

Cauko chcel by som sa spytat na tie krbove vlozky. Kupovali ste niekto aj taku lacnejsiu v nejakych obchodoch? Ze nie od nejake speci firmy? A je tu aj niekto kto si robil krb sam? Da sa to?

Poslať Napísal: 19 Dec 2019, 08:11 

...Janci...mozes si tak kupit, aj cez internet si vies krbovu vlozku objednat, ale ja by som to nerobil. Sice mozes usetrit, ale aby sa ti to potom niekde neprejavilo. Napriklad, ze by ti praskla ta vlozka alebo zhrdzavela, lebo uz aj o takom pripade som tu kedysi cital. Takze mozne to zrejme je. A zase mozes mat problem zohnat majstra ktory ti ju obostava. Ak nebude poznat danu znacku. Preto si myslim, ze je najistejsie najst si firmu ako sme si my so zenou nasli deltako a s nimi sme komunikovali vsetko. Aj vyber vlozky, vykon aj ako chceme aby vo finale ta realizacia vyzerala...

Poslať Napísal: 19 Dec 2019, 10:36 

Oni maju nejake lepsie? Tam vas to co cele vyslo? A ako rychlo ste ho mali hotovy? Odkial su inak oni?

Stránka 48 z 50 [ Príspevkov: 492 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre