Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 45 z 57 [ Príspevkov: 562 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 15 Okt 2019, 08:06 

Ak je krb urobeny dobre, ma aj dobru krbovu vlozku, ktora je prepracovana, tak dobre bude sluzit dlhe roky. Len pravidelne prehliadky komina sa odporucaju, aby sa nieco nestalo, ale tak to je prirodzene si myslim.
Ta firma, co pisete, tak aj ja mam s nimi skusenost a bracho tiez kvoli nim ide teraz tento tyzden pozriet na Moddom, lebo ho to nase "teplo domova" zaujalo :mrgreen: Paci sa mu to coraz viac tak tiez zvazuje, ze by zveril kurenie prave im do ruk ;)

Poslať Napísal: 16 Okt 2019, 06:55 

Pihík, ale to nie je len, že prehliadky, ale aj pravidelné čistenie je nutné...Aspoň čo som si teď nedávno zisťoval od krbára...Ale to už je potom vec, ktorá sa týka údržby krbu...Najskôr je potrebné správne vybrať vložku...To teraz čaká nás...Už mám nejakú tú predstavu...Našťastie...Že už hádam to nebude to naše rozhodovanie na dlho...

Poslať Napísal: 18 Okt 2019, 09:44 

Podstatne je to, ze mas uz nejaku predstavu. Mozes mi nieco viac o tej tvojej predstave napisat? Ze jak si to predstavujes a podobne veci okolo toho?

Poslať Napísal: 18 Okt 2019, 12:48 

PIHIK TY MAS KRB AKU DOBU? NEUVAZOVAL SI NA ZACIATKU O TOM ZE BY SI VOLIL NEJAKE INE KURENIE? PRECO SI SA PRAVE PRE NIECO TAKETO ROZHODOL??

Poslať Napísal: 21 Okt 2019, 07:20 

Uz je to nieco cez rok, co mame, co kurime. Teraz vlastne nas caka druhy zima.
Tak my mame krb rieseny ako doplnkove kurenie, cize to bola jasna volba, ze do toho ideme, len som nemal zo zaciatku celkom predstavu, ze ako to spravime, ze aky krb, kto nam to bude robit a taketo veci.
K tomu krbu myslim, ze musi mat clovek vztah. Celkovo k takemuto kureniu ;)

Poslať Napísal: 22 Okt 2019, 09:53 

Boris väčšinu ľudí čo poznám, čo majú krb tak to majú ako doplnok.
Že napríklad na jar a na jeseň kúria len krbom a potom v zime ním prikurujú, aby bola teplota vyššia, čiže majú aj inú variantu ;)

Poslať Napísal: 24 Okt 2019, 20:21 

Chobr jop je to tak praktické. Lebo keď nie si doma tak si vieš temperovať napríklad nejakým kotlom, elektrokotlom, ale keď prídeš, tak si zakúriš v krbe a máš ideálnu teplotu.
Je to také super spojenie 8-)

Poslať Napísal: 25 Okt 2019, 09:42 

za seba mozem povedat ze mne kurenie krbom vyhovuje, dokonca mi vyhovuje aj to, ze na jesen chystam drevo aby sme mali cim celu zimu kurit ;)
bolo to zvlastne zo zaciatku, ked som nevedel co od toho ocakavat do coho ist a vsetky veci kol toho, ale vela mi pomohlo, ze som bol pozriet veltrh, kde bola firma, co sa venuje krbom ;)

Poslať Napísal: 28 Okt 2019, 07:57 

Myslím, že veľa pravdy tu v podstate zaznelo. Aj my máme krb akoby doplnkové kúrenie, že niečo navyše, ale snažíme sa v zime ho využívať čo najviac, lebo to teplo je príjemnejšie ako teplo z radiátorov napríklad. Má to viac do seba. Ale teda to je môj pohľad a moja skúsenosť, niekto to možno môže vnímať nejako inak, neviem ;) Tiež som názoru, že veľa záleží od toho aký je krb, myslím od kvality, my máme od Deltaka a teda problém sme nemali, aj sklo sa jednoducho čistí, čo som happy :mrgreen: Teda žena je z toho viac :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 29 Okt 2019, 08:13 

Risso sak ani sa necudujem, ze ona je z toho viacej, ked je to jej starost :mrgreen: U nas napriklad ked sa bavime o tychto veciach tak zena, ta napriklad ma rada aj taky klud vecer, ze si sadne do kresla pri krbe a cita si knihu ;)

Stránka 45 z 57 [ Príspevkov: 562 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre