Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 44 z 56 [ Príspevkov: 559 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 56  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 12:38 

Znamo kolko casu tebe vzalo nejake to rozhodovanie sa??

Poslať Napísal: 23 Sep 2019, 10:44 

Kazimo asi tak ako pises. Ja som z tych co o tomto nemali ani len paru. Ani sajnu.
Nevedel som vobec co treba, pozeral som krby len podla toho jak vyzerali, ze nezameriaval som sa co vsetko je za tym, ze nejaka vlozka a obostavba a tieto veci. A to bolo chybou.
Netreba toto proste uponahlat!

Poslať Napísal: 24 Sep 2019, 11:55 

panis to je úplne jedno. venovať tomu čas je potrebné a každému to trvá inú dobu, kým sa rozhodne, že čo a jak, podľa mňa je dobré ak si dopraje času koľko považuje za nutné, v tomto sa unáhliť neni dobré, lebo z toho potom by mohli plynúť, len problémy :roll:

Poslať Napísal: 25 Sep 2019, 10:06 

boli to ozaj dlhe mesiace, co sme tomu venovali, ale teraz spatne ked si to vezmem, tak to nelutujem vobec, pretoze ma tie mesiace vela naucili, najma som sa naucil, ze mnohe veci na prvy pohlad vyzeraju inak jak ozaj su, preto je potrebne sa zameriavat na detaily a pri krboch to plati dvojnasobne!

Poslať Napísal: 27 Sep 2019, 04:46 

...brani4slav tie nove krbove vlozky som videl uz aj ja...to samotove ohnisko s akumulacnymi prstencami vyzera ozaj dobre...ze to ma zmysel, ze je to vyhodna vec...Deltako podla mna v tomto smere ozaj vie co robi...najma je to fajn, ze su to ich krby...tym padom myslim, ze poradenstvo ohladne toho bude u nich na urovni...ze ozaj maju prehlad o tom, co jak funguje...co je vhodne a preco sa oplati do toho ist...:)

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 07:59 

Ma to vela do seba, co? Aj mne sa pozdavaju. Aj to ako vyzeraju aj to ako je riesene otvaranie krbu, aj celkovo cistenie a tieto veci.
Sice je pravda, ze vychadzaju o nieco drahsie ako ta druha kolekcia alebo akoby som to nazval, ale zato to ma asi este viacej vyhod.

Poslať Napísal: 02 Okt 2019, 06:57 

Ale sak to ja viem, ze to chce isty cas. Ze to neni len tak. Len som chcel vediet kolko casu to jemu vzalo a k comu vsetkemu dosiel. Lebo kazdy to ma inak.
Lipex tie akumulacne prstence v tom si myslim, ze zohravaju dolezitu rolu ;)

Poslať Napísal: 04 Okt 2019, 09:15 

PanisD neni to asi len o tých prstencoch. Ale celkovo o tej kombinácii toho všetkého.
Síce vlastnú skúsenosť s týmto systémom o ktorom píšete nemám, lebo my už krb máme dlhšie, ale môže to byť fajn. Predsa len technológie idú veľmi vpred a najmä preto aby nám spríjemnili a zlepšili kvalitu bývania.

Poslať Napísal: 07 Okt 2019, 07:36 

Presne ako pises ide to ako to vsetko spolu dokopy funguje. Preto je to fajn, ta kombinacia celkovo, ze to neni len o jednej veci.
Patriks ako dlho ty mas krb? Ale sluzi aj po dlhsej dobe fajn, bez problemov, nie?

Poslať Napísal: 11 Okt 2019, 11:29 

PRECO BY NEMAL AJ PO ROKOCH DOBRE SLUZIT? VLASTNU SKUSENOST SICE NEMAM, ALE TAK MYSLIM, ZE NENI NA TO DOVOD ABY PO CASE NEJAKO NEFUNGOVAL DOBRE, PREDSA LEN CO TAKE SA MOZE NA KRBE POKAZIT ALEBO CO. TO MI UCHADZA ZMYSEL PRI TOM.

Stránka 44 z 56 [ Príspevkov: 559 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 56  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 47 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre