Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 42 z 43 [ Príspevkov: 421 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 05 Aug 2019, 09:47 

Hej to je tiež pravdou lebo inak to neprejde...s tým by potom mohol byť problém, to neni moc dobrá predstava myslím...a keď takto to vie niekto vybaviť tak je to dobrá pomoc, je to fajn benefit...

Poslať Napísal: 06 Aug 2019, 12:21 

Ušetrí si tým človek aj peniaze a najmä čas, že nemusí kde koho zase zháňať práve na totok, že to má v kope a nemusí si to nejako kúskovať a nemusia to riešiť iní ľudia ;)

Poslať Napísal: 11 Aug 2019, 13:35 

mat toto na cierno, to by neriskoval v dnesnej dobe asi nik.

Velmi podstatne je aby vsetko bolo poriadne urobene, oficialne, aby na to bola zaruka, pouzite kvalitne materialy. To su veci na ktorych je nutne stavat :)

Poslať Napísal: 14 Aug 2019, 08:47 

vieš čo aj v dnešných časoch sa nájdu rôzni majstri :lol: jeden taký býva kúsok odo mňa a aj bol za mnou, že jak máme my krb, že by chcel vidieť a poradiť sa, jak sme to my robili a začal mi rozprávať o svojich plánoch a teda s tými jeho som sa celkom nestotožňoval

Poslať Napísal: 15 Aug 2019, 12:16 

Bugi ja som v takýchto veciach celkovo za to aby veci robila jedna firma, že aby to bolo akoby pod jednou strechou. Pretože keď napríklad si vložku zoženieš od jedného, obostavbu ti robí druhý napríklad a teraz nastane nejaký problém, tak sa jeden na druhého budú vyhovárať a ty nedôjdeš na to, že kde vlastne je pravda, kde nastal ten problém :|

Poslať Napísal: 16 Aug 2019, 07:40 

cindes akože aké má plány? s čím sa nestotožňuješ? :shock:

Poslať Napísal: 19 Aug 2019, 07:48 

tak napríklad, čo celkom nechápem a nie som s tým stotožnený tak to je to, že si to chce urobiť sám, preto sa aj pýtal, že ako to nám robili akože do podrobna, chcel vedieť či som pri firme, ktorá mi to robila stál, či som sa pozeral presne čo mi robili a ako, aby som mu vedel poradiť a aby sa od toho mohol akože odraziť :x

Poslať Napísal: 20 Aug 2019, 13:16 

Tak chce usetrit peniaze za tu stavbu.

Je pravda, ze za robotu si krbar vypyta peniaze, ale sak to je prirodzene. Lebo to je aj praca, aj informacie, aj odborne znalosti ohladne tejto problematiky, to nie je len tak.

Poslať Napísal: 21 Aug 2019, 17:16 

Tak a prečo mu nedáš tip na to ako si to ty riešil a s kým?
Vieš, že by si mu dal tip na krbára nech sa informuje.

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 07:49 

..alfo je dost mozne, ze si neda poradit..tak ako som si ani ja nechcel dat zaciatkom roka..no nastastie dnes uz je to o kulincek inak..najskor som pozeral ponuku krbovych vloziek na nete..nasiel som ich vela..ale podla popiskov, parametrov som myslel, ze nieco budem schopny aj sam vybrat..potom este kamarat dosiel, ze nasiel nejake tie navody jak na to..jak krb urobit..tak som zacal citat zistovat si a napokon som prisiel na to, ze je kopa veci, co sa takto nedozviem niekde z nejakeho navodu..ze by som musel mat ozaj osobne skusenosti aby som presne vedel co a ako..preto som z toho upustil..

Stránka 42 z 43 [ Príspevkov: 421 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre