Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 45 [ Príspevkov: 444 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 27 Sep 2016, 14:27 

Liefo píše:
Tiborrz sorry ze pisem az dnes ale nejako sme mali doma kopu roboty a nevedel som kde mi hlava stoji. Vies co mozem ti ju poslat takto..http://deltako.sk/krbova-vlozka.php ked si toto otvoris tak tam je hned hore ta vlozka co mame. C80 ;) poslal by som ti aj fotku ale neviem ako by som ju sem vlozil. Ak na to niekedy pridem tak ti ju poslem nech mas predstavu ako vyzera aj obostavana ;)

ja som ti vdacny aj za takuto pomoc, aspon si mozem pozriet viac variant krbovych vloziek, idem si o tychto vlozkach teda nieco blizsie precitat. Ako to je co sa tyka cistenia skla? kolkokrat do roka ho cistite? je to potrebne robit nejako casto, ci sa da fungovat aj so zacmudenym sklom?

Poslať Napísal: 28 Sep 2016, 08:47 

Čistenie skla je podľa mňa u každého iné. Záleží na intenzite kúrenia. Zaleží na type krbovej vložky, na tom aké má sklo, či je vybavená aj tzv. systémom čistého skla. Pokiaľ je ale vložka kvalitná a už aj pri jej výbere sa myslí na to sklo, tak si myslím, že často stačí len ho vyčistiť raz dvakrát :)

Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 07:22 

Takze nie kazda vlozka je takymto cistym sklom vybavena, dobre tomu rozumiem? lebo ja som pozeral tie vlozky deltako a tam bolo, ze su vybavene cistym sklom, takze to asi nejake ine znacky nemaju ten system, ci? ale to keby bolo treba cistit sklo len raz alebo dva krat za sezonu tak to by bola pohaaaaadka

Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 09:15 

nie každé vložky to majú ale ono to je v podstate aj o kvalite samotnej tej vložky. Keď niekto kúpi za pár stoviek nejakú krbovú vložku nemôže čakať, že je to kvalitná vložka, ktorá bude mať aj systém čistého skla aj všetky takéto benefity, ktoré ponúkajú síce drahšie ale kvalitnejšie vložky ;-)

Poslať Napísal: 04 Okt 2016, 12:18 

Nezko píše:
nie každé vložky to majú ale ono to je v podstate aj o kvalite samotnej tej vložky. Keď niekto kúpi za pár stoviek nejakú krbovú vložku nemôže čakať, že je to kvalitná vložka, ktorá bude mať aj systém čistého skla aj všetky takéto benefity, ktoré ponúkajú síce drahšie ale kvalitnejšie vložky ;-)

lenže ono na čom je vlastne ten systém čistého skla založený? to sklo je niečím nastriekané alebo čo keď sa naň nelepí toľko nečistôt? vôbec nemám predstavu akoby to mohlo fungovať :)

Poslať Napísal: 05 Okt 2016, 12:07 

Niečím striekané? to vôbec nie, ono je to v podstate založené na takom akoby som to nazval - oplachu skla horúcim vzduchom, tak nejako to približne funguje. Ten vzduch vo vložke prúdi tak aby sa zabránilo usádzaniu sadzí na skle. Ale ono to robí v podstate tá vložka sama, ak je takýmto systémom vybavená, takže nemusíš riešiť kedy sa to deje a ako :)

Poslať Napísal: 06 Okt 2016, 13:16 

hahaha no zalezi tibor pre aku vlozku sa nakoniec rozhodnes chapes. Fungovat so zacmudenym sklom sa da, len nie je to moc prijemne a potom ho docistit teda nie je ziadna zabava, preto je dobre ked tie vlozky maju ten system cisteho skla, sice to brani len takym tym vacsim sadzam aby sa ukladali ale aj to urobi na vizuale dost.. ;)

Poslať Napísal: 07 Okt 2016, 08:41 

Liefo píše:
hahaha no zalezi tibor pre aku vlozku sa nakoniec rozhodnes chapes. Fungovat so zacmudenym sklom sa da, len nie je to moc prijemne a potom ho docistit teda nie je ziadna zabava, preto je dobre ked tie vlozky maju ten system cisteho skla, sice to brani len takym tym vacsim sadzam aby sa ukladali ale aj to urobi na vizuale dost.. ;)

dobre takze ked budem mat s takymto systemom, tak staci keby som to sklo utrel na konci sezony? ako vlastne sa odporuca potom to sklo cistit? akym sposobom??

Poslať Napísal: 10 Okt 2016, 09:47 

Nezko ale ten oplach skla ako si to nazval, tak ono to v podstate normálne funguje teda počas kúrenia ak tomu správne rozumiem. Takže keby si kúpime domov vložku ktorá je takýmto niečím vybavená tak nemusím riešiť pomaly po každom kúrení začmudené sklo, jeho čistenie a podobne? toto by úplne odpadlo a stačilo by ho čistiť raz za čas?

Poslať Napísal: 11 Okt 2016, 11:46 

...neviete mi odporucit ci niekde sa da normalne vidiet krb v prevadzke? akoze ze by normalne horel? aby som to videl pri kupe? chcel by som aj takyto prehlad mat ked uz teda sa rozhodnem ze to toho idem...ale neviem ci to je vobec mozne niekde na nejakej predajni

Stránka 5 z 45 [ Príspevkov: 444 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre