Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 38 z 41 [ Príspevkov: 402 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 06:36 

Nie, ta firma o ktorej som ti pisal nema problem ta oboznamit so vsetkym.

Informuju ta ako vybrat krbovu vlozku, aku velkost s akymi parametrami a aj ti odovodnia preco. Tiez zabezpecuju aj samotnu stavbu krbu, co si myslim, ze je v dnesnej dobe tiez velkou vyhodou, ze vsetky tieto veci ti zabezpeci jedna firma a ty sa nemusis v podstate o nic starat.

Poslať Napísal: 08 Feb 2019, 06:51 

JRGY MYSLIM, ZE CHYBOU BY BOLO LEN TO, ZE BY SI SI TO CHCEL UROBIT SAM, KED PRIPUSTIT, ZE JE POTREBNY KRBAR, SKUSENY CLOVEK, TAK MYSLIM, ZE SI NA DOBREJ CESTE VYRIESIT TO K SVOJEJ RADOSTI, VIEM O COM HOVORIM, LEBO TIEZ SOM BOL V TEJTO SITUACII, TIEZ SOM VYMYSLAL, ZISTOVAL, KADECO SPEKULOVAL :roll:

Poslať Napísal: 11 Feb 2019, 08:31 

To dúfam, že máš pravdu, že to dopadne všetko podľa mojich očakávaní, že nebudem mať nejaké problémy, realizačné, či jak by som to povedal :mrgreen:
Ale musím povedať, že sa teším na výsledok 8-)

Poslať Napísal: 12 Feb 2019, 07:21 

To, ze sa tesis ti verim a tiez myslim, ze sa nemusis bat realizacnych problemov, pretoze firma uz zrealizovala velke mnozstvo krbov.

Takze to uz maju v rukach, maju znalosti ohladne tychto veci. Vedia, co je vhodne a aj naopak, co je nevhodne, takze bez obav ;)

Poslať Napísal: 13 Feb 2019, 09:22 

Daj vedieť, keď sa niekam posunieš, keď začneš tieto veci riešiť. Tiež som zvedavý na to ako budeš postupovať, či to splní tvoje očakávania, ale tak hádam áno ;) Držím palce ;)

Poslať Napísal: 14 Feb 2019, 07:22 

Myslim, ze to sme viaceri.

Ale tak prirodzene, ze ten proces k finalnemu vysledku. Ku krbu bude nieco trvat. Ze to nebude z jedneho dna na druhy, ale oplati sa venovat tomu cas a co je z mojho pohladu dolezite tak pytat sa, ak cloveka nieco zaujima, ak chce vediet ;)

Poslať Napísal: 06 Mar 2019, 06:25 

Už sme pokročili, už sa na tom pracuje, takže som rád jak zatiaľ na tom sme, jak sa posúvame ďalej. Pre niekoho je krb možno maličkosť, že je to len jedna z vecí, ktorú treba vyriešiť, ale pre mňa je dosť podstatné aby to bolo všetko jak má byť!

Poslať Napísal: 07 Mar 2019, 10:32 

Parada, ze si pokrocil. Je lepsie, ked mas na to niekoho, kto ti krb postavi, kto ti vybavi vsetko okolo toho. Podla mna v dnesnej dobe najst si jednu firmu, ktora zariadi a spravi vsetko je super.

Poslať Napísal: 24 Mar 2019, 16:33 

Je to super, teda teraz sa na to už aj ja tak pozerám, kedysi by som to nebral ako výhru, lebo by som chcel vedieť ako sa čo robí a chcel by som do toho zasahovať, len teraz už viem, že nemal by som nejako pchal nos do vecí, o ktorých nemám ani páru :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 25 Mar 2019, 09:30 

..pchat do toho nos?..a preco nie?..co je na tom akoze komplikovane?..ja som teraz pozeral krbove vlozky a podla parametrov si myslim, ze volaco vyberiem aj sam..bez pomoci niekoho..a znamy mi spominal, ze sa daju najst na nete aj nejake postupy, ze ako krbovu vlozku obostavat..ako to spravit..aby to bolo vsetko fajn..tak naco si hladat na to firmu..

Stránka 38 z 41 [ Príspevkov: 402 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre