Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 37 z 43 [ Príspevkov: 430 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 17 Jan 2019, 19:08 

Budeme mať bungalov, po pravde musím povedať, že si to neviem predstaviť akoby boli prieduchy, ale možno krbár by to vedel nejako vymyslieť ako to spraviť neviem.
Osobne som otvorený všetkým možnostiam a dám si rád poradiť, lebo po pravde som v tomto úplný amatér :)

Poslať Napísal: 18 Jan 2019, 08:34 

Možnosti dnes je habadej. Len ako si aj sám napísal, bude lepšie, keď to necháš na odborníkov.
Keď sa poradíš s niekým od fachu aby si vedel, mal predstavu, že ako to riešiť. Dôležité je to aby krb bol schopný vykúriť všetko, všetky miestnosti v dome, keď proste prídeš domov a zakúriš aby si nemusel po hodine riešiť, prečo v jednej izbe je zima a v inej je horúco, chápeš :)

Poslať Napísal: 21 Jan 2019, 07:22 

Prieduchy sa rozumne dajú aj v bungalove dať, usporiadať, len si to tiež vyžaduje istú prax aby to bolo vyriešené dobre, prakticky. Lebo keď to nebude rozumne urobené tak niekde bude chladno a niekde naopak viac teplo a myslím, že tebe týmto čo píšeš ide práve o to aby to teplo bolo rozložené optimálne nie?

Poslať Napísal: 22 Jan 2019, 07:23 

Len ako je to s krbármi? Mám si nejakého nájsť a s ním si dohodnúť akoby konzultáciu? Tú si potom zaplatím alebo jak to chodí?
Nemám o tom predstavu, tak ak by ste mi mohli niečo bližšie o tom zvestovať by som sa celkom aj potešil ;)

Poslať Napísal: 22 Jan 2019, 08:30 

Kludne chod pozriet aj rozne predajne s krbmi a tam sa informuj.

Alebo ozaj si najdi krbara a dohodni si s nim stretnutie. Ze by si chcel sa poradit, informovat ohladne stavby krbov, co vsetko to obnasa a ako je vhodne postupovat.
Myslim, ze nebude mat ziadny krbar problem ti poradit a vysvetlit tieto veci, prave naopak ;)

Poslať Napísal: 23 Jan 2019, 07:36 

..vieš čo nájdu sa aj takí, čo nie sú nejako ochotní radiť, konzultovať tieto veci, že by najradšej boli hneď keby si sa pre nich rozhodol a nemuseli ti nič vysvetľovať, lebo už aj s takým som sa stretol a teda moc príjemné to nebolo, ale je pravdou, že keď ma krbár roky praxe a uvedomuje si, čo všetko je potrebné a dôležité pri stavbe krbu aby nezhorel niekomu dom, tak bude ochotný aj poradiť, aj prekonzultovať všetky možnosti, to som si istý ;)

Poslať Napísal: 27 Jan 2019, 06:35 

Musim ti dat v tomto za pravdu. Je to tak.

Ale jak sa hovori netreba vsetkych hadzat do jedneho vreca, to nie. Napriklad ja mam dobru skusenost s Deltakom, firma, ktora sa takymto veciam venuje uz roky a ked som sa na nich obratil tak nebol problem. Su ochotni poradit, poskytnut cloveku aj taky iny pohlad na tieto veci, kedze s tym dennodenne robia a tak by si malo byt ;)

Poslať Napísal: 02 Feb 2019, 10:30 

viktor len su ludia, co si poradit nedaju od nikoho, dokonca ani od odbornikov nie :roll:

Poslať Napísal: 04 Feb 2019, 08:59 

Ale to uz je potom ich problem.

Treba si uvedomit o co vsetko pri takej stavbe ide, ze vlastne ide o bezpecnost. Ze ide o rodinu. Ze to neni len tak.

Poslať Napísal: 05 Feb 2019, 13:07 

Viktor tak skúsim to tak urobiť, obrátiť sa na nich alebo sa teda s nimi aspoň stretnúť, keď píšeš, že oni nemajú problém s takýmito vecami. Na tom mi dosť záleží.
Jasné, že by som nechcel všetkých hádzať do jedného vreca, každý je iný, len chcel by som teda aby mi niekto poradil aby som neurobil dáku chybu :/

Stránka 37 z 43 [ Príspevkov: 430 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre