Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 36 z 41 [ Príspevkov: 406 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 30 Dec 2018, 01:17 

prave toto je ten problem, ze my ako laici nemame sancu odhadnut na pohlad, ze aka je krbova vlozka, ake ma spalovanie a tieto veci, vidime akurat tak jej velkost, ale to je vsetko a aj to vie byt problem :ugeek: si vezmi, ze niekto si vyberie nejaku metrovu vlozku a to len preto, ze dobre vyzera, ze je velka, ze to dobre ukaze, ale neuvedomi si, ze cim vacsia, tym ma aj vacsi vykon

Poslať Napísal: 02 Jan 2019, 09:14 

Lenže metrová vložka podľa mňa osloví každého, keď si ju predstaví doma a najmä už keď by bolo v nej zakúrené ;)

Poslať Napísal: 03 Jan 2019, 08:30 

nehovorim, ze nie, tohto som si vedomy, ze je to proste tak, ze cim vacsia tak tym viac zaujme, lebo cim vacsia tym lepsie sa do nej pozera na ohen a tym lepsia atmosfera, len je fakt potrebne si uvedomit, ze nie kazdy si taku moze dovolit a to nemyslim akoze po financnej stranke, ale skor po tej stranke co sa tyka vykonu a ucinnosti, preto je dobre obratit sa na firmu ako som to urobil ja, ktora vie poskytnut odborne poradenstvo a nasmerovat cloveka ako vybrat vlozku spravne ;)

Poslať Napísal: 07 Jan 2019, 17:32 

Len niekto nad tým aj rukou hodí, že veď čo, veď nebude nejako prihadzovať často drevo, že nebude tá vložka tak kúriť, no všetko sú to len predstavy a realita je iná :roll:

Poslať Napísal: 09 Jan 2019, 06:47 

Preto neni dobré robiť si krb na vlastnú päsť, na vlastné triko. Pretože len problémy z toho môžu byť takýmto spôsobom. Tým pádom bude trpieť aj krbová vložka, lebo nebude využívaná efektívne v takom množstve pre aké bola vytvorená, vyrobená a zase človek to bude musieť istým spôsobom korigovať, aby nebolo doma nejako teplo.
A načo zbytočne si robiť takéto akoby starosti?? :roll:

Poslať Napísal: 10 Jan 2019, 09:04 

LIPEX ICHASO stretol som sa s krbarom, chcel som to co najskor mat vybavene, aby som vedel podniknut nejake kroky dalej, ze co spravit ci teda ist do toho cez firmu alebo na vlastne triko, no mali ste pravdu v tom, ze keby som siel do toho na vlastne triko, tak by cakalo na mna kopu nastrah, tak som sa dohodol s krbarom, ze mi pomoze, aj poradi pri vybere vlozky aj vsetkeho co bude treba ;)

Poslať Napísal: 11 Jan 2019, 07:17 

…teraz mi prave asi spadol aj suter zo srdca…myslim ze si urobil dobre…ze si to takto vybavil…ze si do toho nesiel sam…lebo je tam kopa veci s ktorymi by si sa stretol a myslim ze ako laik aj ked samozrejme nechcem ta podcenovat…ale viem to podla seba, ze by si si s nimi nevedel dat rady…

Poslať Napísal: 14 Jan 2019, 07:23 

Aby krb bol dobrou investíciou tak presne treba mať toto na pamäti... Neísť do toho len tak... Že zmyslím si a idem stavať krb... Dobre si všetko treba premyslieť, rozmyslieť... Ako čo urobiť... Neurobiť... Čo by bolo vhodné, keď myslíme na krb aj do budúcna... Aby nevznikli problémy, rovnako je dobré sa informovať aj ohľadne revízii komína... Lebo to tiež k tomuto patrí...

Poslať Napísal: 15 Jan 2019, 07:13 

Zdravím vás, potreboval by som zopár rád ohľadne krbu, ale to asi potrebuje väčšina ľudí, čo sem príde, čo? :mrgreen: :mrgreen:
Ale o tom som nechcel. Zvažujeme kúrenie krbom, avšak neviem sám prísť na to akoby bolo najvhodnejšie to vyriešiť. Či krb a teplo aj do radiátorov, alebo radšej prieduchy do izieb alebo vôbec nič a len vykurovať dom krbom akoby otvorenými dverami? Čo navrhujete? Aké máte skúsenosti?

Poslať Napísal: 17 Jan 2019, 11:19 

...myslim si, ze dost zalezi aj od toho aku dispoziciu ma dom...ci prieduchy budu mat zmysel...musis mat aj predstavu, ze jak by asi sli...jak by boli natahane aby to malo zmysel...aby efektivne tym padom ten krb dom vykuril...

Stránka 36 z 41 [ Príspevkov: 406 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre