Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 43 [ Príspevkov: 430 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 06 Sep 2016, 14:44 

Liefo píše:
Mialt - nie klasiku sme volili a má rozmery 80x40 - 80 je šírka. Bola to taká akurát veľkosť aj vizuálne do našej obývačkojedálne a má aj potrebné parametre, myslím tým výkon atď. Doplnky ku krbom? máš na mysli také to obloženie okolo krbovej vložky? ..tiež som to videl, ibaže kedže máme trojstrannú krbovú vložku tak nám by sa to zrejme nedalo nijako riešiť. To je najlepšie zrejme na krby ktoré sú presklené iba zpredu.. :

nemohol by si mi prosim ta poslat aby som videl ako ta tvoja vlozka vyzera? zvazujeme ze by sme tiez do krbu isli len draha ma strach ako by to u nas ukazalo lebo ze si to vobec nevie predstavit ze by mala stale sklo cistit a prikladat a neviem co vsetko..ale tak ako zena stale sa jej nieco nepaci :mrgreen:

Poslať Napísal: 07 Sep 2016, 16:07 

Mialt z akého? my sme si ku krbu dávali taký doplnok aby krb viac vynikol a bolo to z mramoru. Na takéto niečo sa používajú len materiály ktoré odolávajú teplu. Nie je to z papieru toho sa báť nemusíš. Je to robené tak aby to to teplo vydržalo :-)

Poslať Napísal: 12 Sep 2016, 12:51 

z mramoru? tak to potom som nič nepovedal som to až tak do podrobna neskúmal tak som nevedel, že to je z mramoru. Preto tie ceny sú také aké sú. Mne sa to hneď nezdalo že dve tisícky za doplnok že to musí byť zrejme nejako prepracované aby to vydržalo čo najdlhšie.

Poslať Napísal: 13 Sep 2016, 07:58 

tak tie ceny sú rôzne, ale všetko to záleží aj od toho či si vyberieš z ponuky alebo chceš riešiť niečo také ale v individuálnom prevedení. My sme si kupovali tieto doplnky alebo teda akoby som to nazval od Deltaka keďže máme od nich aj krb a keď sme im povedali čo chceme akoby sme si to predstavovali tak nám bez problémov ukázali aké máme tieto "doplnkové" možnosti a presne koľko nás to bude stáť. Toto sú veci na ktorých netreba šetriť a už vôbec nie keď je to mramor ;)

Poslať Napísal: 15 Sep 2016, 11:25 

Tiborrz sorry ze pisem az dnes ale nejako sme mali doma kopu roboty a nevedel som kde mi hlava stoji. Vies co mozem ti ju poslat takto..http://deltako.sk/krbova-vlozka.php ked si toto otvoris tak tam je hned hore ta vlozka co mame. C80 ;) poslal by som ti aj fotku ale neviem ako by som ju sem vlozil. Ak na to niekedy pridem tak ti ju poslem nech mas predstavu ako vyzera aj obostavana ;)

Poslať Napísal: 19 Sep 2016, 07:57 

Liefo píše:
Tiborrz sorry ze pisem az dnes ale nejako sme mali doma kopu roboty a nevedel som kde mi hlava stoji. Vies co mozem ti ju poslat takto..http://deltako.sk/krbova-vlozka.php ked si toto otvoris tak tam je hned hore ta vlozka co mame. C80 ;) poslal by som ti aj fotku ale neviem ako by som ju sem vlozil. Ak na to niekedy pridem tak ti ju poslem nech mas predstavu ako vyzera aj obostavana ;)

čau prepáč ak sa opýtam niečo čo si tu už písal, ale nechce sa mi čítať celú diskusiu. Chcel som sa opýtať, či si kupoval od nich len čisto vložku a potom si si zháňal krbára ktorý by ti to urobil?

Poslať Napísal: 19 Sep 2016, 16:21 

Tak na to by som sa osobne nedal urcite :mrgreen: kupovat vlozku od jednej firmy a hladat krbara z dakej inej firmy? by som musel byt blazon :-) najma, ked v deltaku boli ochotni a pomohli nam so vsetkym, aj s navrhom aj s vlozkou - no na komplet, bez akychkolvek vacsich starosti som to mal. Takze ak chces si takto dat robit ze krbarom ze nie sam, tak ti radim aj vybrat aj dat si obostavat jednemu ;)

Poslať Napísal: 20 Sep 2016, 11:49 

..akým spôsobom si hľadal krbára pre ktorého si sa nakoniec rozhodol? ako si vedel, že teda ten daný človek alebo firma je ozaj spoľahlivá a nemusíš sa ničoho báť? pretože toto sú otázky ktoré mňa veľmi trápia a neviem si sám nejako už pomôcť :mrgreen:

Poslať Napísal: 22 Sep 2016, 11:26 

Tak podstatné je podľa mňa koľko daný krbár má skúsenosti, koľko rokov pôsobí na trhu, či s ním ľudia boli spokojní. A podobné veci. To je to najdôležitejšie. Plus mňa napríklad z časti presvedčilo aj to, že sú partnermi spartaku trnava, čo teda podľa mňa tiež z časti o niečom svedčí ;) bolo to proste viac vecí na ktoré som dal

Poslať Napísal: 26 Sep 2016, 11:12 

sholoo píše:
Tak podstatné je podľa mňa koľko daný krbár má skúsenosti, koľko rokov pôsobí na trhu, či s ním ľudia boli spokojní. A podobné veci. To je to najdôležitejšie. Plus mňa napríklad z časti presvedčilo aj to, že sú partnermi spartaku trnava, čo teda podľa mňa tiež z časti o niečom svedčí ;) bolo to proste viac vecí na ktoré som dal

..oni sú partnermi? tak to máš pravdu, že to tiež o niečom hovorí. Ty keď si k nim išiel už si bol pevne rozhodnutí, že chceš krb od nich a už od nikoho iného? že vezmeš ponuku ktorú ti ponúknu? alebo keď si tam išiel tak si bol ešte taký na vážkach?

Stránka 4 z 43 [ Príspevkov: 430 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre