Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 6 [ Príspevkov: 51 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Krb v paneláku
 Poslať Napísal: 29 Jan 2016, 12:21 

Ahojte mám trošku možno blbú otázku ale veľmi intenzívne sa zaujímam o to či by bolo možné spraviť v paneláku krb normálne na drevo ?

Predmet príspevku: Re: Krb v paneláku
 Poslať Napísal: 29 Jan 2016, 12:22 

Určíte je to možné ale premyšlala si aj na susedmi ? Pretože musíš niekde spraviť komín, aby potom nebola udiareň z vašej bytovky. Aby sa nestalo že niekto si bude sušiť prádlo a ty vedľa neho budeš mať komín.

Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 13:32 

Dobrý deň, ano je to možné, ale nie štandardným spôsobom ako si to myslí manilla , videl som už také riešenie v zahraničí že sa viacerí majitelia bytov dohodli na vybudovanie komína na severnej strane a tam sa pomocou prípojky pripojili viacerí susedia

Poslať Napísal: 19 Sep 2018, 21:30 

prosim vas, existuje nejake sposob ako mat krb v bytovke ked byvame tak v strede?...hrozne som chcela mat odjakziva krb doma ale nakoniec sme usudili, ze lepsie bude ked budeme byvat blizsie k centru mesta...mame na to svoje dovody a tam uz boli ceny za domceky trochu inej cenovej kategorii ako sme si mohli dovolit...domu sme sa teda vzdali ale aspon ten krb by som chcela do obyvacky, evokuje mi to proste domov...viete s tym nejako poradit?..

Poslať Napísal: 20 Sep 2018, 11:18 

Pri klasickom krbe sa to dá "oklamať" jedine tak, že by ste sa dohodli so všetkými susedmi ako tu už písali dávnejšie, že by ste si dali vlastne urobiť taký spoločný komín ale neviem v akej veľkej bytovke bývate :?: Ak by to mal byť nejaký panelák s 8 poschodiami tak to pochybujem, že vám prejde, jedine keby ste mali na to aby ste to celé zaplatili vy :)

Poslať Napísal: 21 Sep 2018, 12:37 

sorry ale tak ked ste chceli krb tak ste mali ist do domu a nie do bytu...keby sa vam aj podarilo sa dohodnut so susedmi, co teda velice pochybujem...tak kde by ste asi tak skladovali drevo pre vsetkych, ktori by s vami do toho krbu isli co? nie je mozne aby ste nasli v bytovke alebo v panelaku, neviem ako presne to u vas vyzera, miesto na tolko dreva...

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 14:36 

tak to pochybujem, ze by nam na to pristali vsetci v panelaku...ako by sme to mali zacat riesit? nejake suhlasi pytat alebo zvolat schodzu? treba na to nejake stavebne povolenie ak by to vyslo?

Poslať Napísal: 01 Okt 2018, 14:34 

Zbytočne budete riešiť stavebko a podobné veci keď vám na to neprístupia. Neviem ako ste v kontakte s ostatnými vlastníkmi ale ak mávate nejaké schôdze tak požiadať teda domovníka aby nejakú spravil a tam to treba všetkým predostrieť a skúsiť sa dohodnúť. Ale viete ako to býva, zakaždým je minimálne jedne čo robí problém, to tak býva. V každom prípade držím palce ;)

Poslať Napísal: 02 Okt 2018, 11:57 

nechcem byt pesimistka ale my sme to tiez chceli riesit takymto sposobom, ze by sme sa dohodli a nevyslo nam to... a to sme este mensia bytovka ako ta vasa, nad nami su len 4 byty...

Poslať Napísal: 03 Okt 2018, 13:58 

no my praveze nie sme ani bytovka ale normalne velky panelak takze neviem ci by to vobec slo nakoniec aj ked by sme sa dohodli :(
okay, tak ja teda poprosim domovnika aby na piatok zvolal schodzu a potom sa pridem ozvat, ze ako to dopadlo a keby nahodou dobre, ako mame postupovat dalej....

Stránka 1 z 6 [ Príspevkov: 51 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre