Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 6 [ Príspevkov: 51 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb v paneláku
 Poslať Napísal: 05 Dec 2018, 22:53 

no tak si to tam staci ist pozriet a vybrat si, ktory presne by sa ti pacil, oni pokial viem, ked ho maju na sklade tak to proste hned posielaju a za par dni ho mas doma :) posielaju kurierom takze je to chvila

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 00:23 

ok diki takze to idem pozriet teda, dakujem za pomoc s vyberom a tipom, ked tak potom poslem fotku ked dorazi ak by ta to zaujimalo

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 10:22 

Ale ved pohoda, nemyslel som to tak :lol: Len proste viem ake to je ked si zena zmysli a ty to jednoducho musis zrealizovat lebo ti s tym bude pilit usi az kym to nespravis a radsej skor ako neskor nie? :D

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 10:54 

Zdravím vedeli by ste mi poradiť ako riešiť krb v takej menšej bytovke kde sú štyri byty? Čo všetko tam potrebujeme vybaviť, pripraviť, kde máme ísť na skôr? Na stavebnú úrad alebo radšej najskôr riešiť či to vôbec pôjde?

Poslať Napísal: 10 Dec 2018, 18:39 

v pohode, som rada ak som teda pomohla :) a za fotku budem vdacna, ked tam potom posli aj do mailu alebo co, som zvedava aj, ktory si si vybral
@Bumbaj ty si domovnik ci mate niekoho ineho?

Poslať Napísal: 12 Dec 2018, 18:29 

Žiadneho nemáme, tým, že sme taká malá bytovka tak sa vieme o všetkom porozprávať, dohodnúť a vybaviť, zakaždým sa určí kto čo vybaví :) Prečo sa pýtaš? Čo to s tým má spoločné?

Poslať Napísal: 12 Dec 2018, 18:45 

lebo keby ste mali nejakeho domovnika tak by som ta asi najskor poslala za nim aby si sa ho spytal ci to je vobec mozne vies. lebo niekedy je to prilis komplikovane a ludia si to aj rozmyslia a volia nejaku lacnejsiu variantu ;) :)

Poslať Napísal: 16 Dec 2018, 00:57 

Aha, čo je podľa teba lacnejší variant?

Poslať Napísal: 17 Dec 2018, 13:53 

napriklad bio krby :) tam nepotrebujete nic vybudovavat a predpokladam, ze v bytovke mate normalne kurenie takze nepotrebujete nimi vykurit cely byt ale chcete ich skor tak na dizajn nie? toto by ste mali lepsie lebo by ste nemuseli budovat ziadne kominy ani nic podobne, kazdy by si kupil aky sa mu hodi a aky velky by chcel a hotovo. napriklad v bioflame maju pekne, my mame tiez odtial, vyber je tam fajn, treba popozerat a zvazit aj takuto moznost, popripade to navrhnut ostatnym susedom ;)

Poslať Napísal: 28 Dec 2018, 06:42 

Aha, to je celkom zaujímavý nápad. Áno kúrenie tam máme aj normálne takže ich nechceme kvôli tomu, skúsim to ostatným navrhnúť čo na to povedia, ďakujem za tip

Stránka 5 z 6 [ Príspevkov: 51 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre