Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Sep 2015, 09:20 

Ahojte chcem sa opytat kolko vas vysla cena strechy ak ste mali material zakupeny ? My sme dostali cenu okolo 3000euro bez dph co je podla mna velmi vysoka ked uz mame material zakupeny. Velkost plochy strechy je cca 130m2 a + garaz ktora ma 35cm2 , dakujem za nazor. Ivanna.

Poslať Napísal: 15 Sep 2015, 10:03 

Ahoj my sme tiež mali vlastný materiál a cca 220m2 a ceu na vypočítali okolo 2000e, davali sme si ponuky viacerých firiem a cena sa pohybovala v rozmedzí 1800-2200e takže podstate rovnako, a nezáležalo koľko ľudí pracovala na stavbe pretože si dávali cenu za 1m2

Poslať Napísal: 19 Okt 2015, 04:44 

Ahoj Ivanna v tej cene mate vsetko kompletne od folie, dreva a vsetkych potrebnych veci ?? Lebo my sme dostali priblizne rovnaku ponuku a tiez som bola zhrozena, ale manzel hovoril ze cena sa tam pohybuje tk asi by som mala byt rada :D

Poslať Napísal: 06 Nov 2016, 13:22 

Dobry den, nam urobili skridlu tondach twist XXL a s nejakymi doplnkami to stalo okolo 3650e + robota 10e za meter. Nie su v tom zapocitane okapy a ryny.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 06 Nov 2016, 13:22

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre