Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 3 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 05 Sep 2015, 13:44 

Dobrý deń, plánujem prerábku bytového jadra, nemám predstavu koľko to môže stať, ale máme odložených nejakých 2-3tisíc myslíte že by táto suma postačovala prípadne koľko niečo takéto stojí ? Naše jadro je take stredne veľké nič extra plánujeme použiť sadrokárton

Poslať Napísal: 05 Sep 2015, 22:01 

Zdravím, tak cena sa nedá takto stanoviť bez obhliadky alebo podrobnejšieho popisu, záleží koľko priečok planujete burať a kde všade chcete použiť sadrokarton , pretože mna osobne vyšla prerábka kupelne a WC 1200euro, takže určite do tých 3000e sa môžete zmestiť, ale to je takto tažko odhadovať... dôležite su aj ký material chcete použiť, či je potrebné použiťaj tehl alebo iba sadrokarton, najlepši osloviť nejaku firmu ktorá vám spravi cenovu ponuku všetkých potrebných materialov a práce

Poslať Napísal: 05 Okt 2016, 23:34 

tak okrem ceny je dôležitá aj kvalita, ja som si zaplatila majstra a ver ci nie ja by som si to lepšie spravila..tak skus pozerať aj refenrecie firmy, ja rozumiem že aj cena je dôležitá ale aby si neplatila na úkor kvality !

POZOR ABY TO NEDOPADLO TAKTO!! :P :P
Obrázok

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 05 Okt 2016, 23:34

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 3 ] 

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre