Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 01 Feb 2021, 15:33 

Stanek som nevedel, že na to je zvlášť aj firma, ktorá chodí čistiť strešné krytiny, to počujem a vidím prvý krát :o :D Koľko to stojí?

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 10:42 

@jedron teraz su uz rozne firmy a ludia robia kadeco, len aby si zarobili. No nemyslim si, ze to bude lacna zalezitost, kedze je to nebezpecna praca a isto za to budu chciet dost vela penazi. Clovek ale ked ma poriadnu krytinu, tak nejako specialnu ju ani cistit nemusi. My mame glazurovanu skridlu od Tondachu a ona tym ze je taka leskla, tak sa na nej nedrzia ziadne necistoty.

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 09:16 

feiro o tom som aj ja počul, že tá glazúrovaná úprava je v tomto výnimočná.. tak hovoríš, že to tak aj je, hj?

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 13:04 

@sičo ano, je to tak! Uz nejake tie roky ta nasa strecha ma a zatial som ju ani raz necistil. Ked zaprsi, tak sa vycisti sama :D Do inej povrchovej upravy by som uz nesiel, glazura je fakt najlepsia!

Poslať Napísal: 02 Mar 2021, 14:40 

Feiro a aký je rozdiel medzi glazúrou a engobou?

Poslať Napísal: 11 Mar 2021, 11:59 

@vrtka je to v podstate materialova uprava, glazura je leskla a engoba je matna. V podstate obidve maju take iste vlastnosti a rozdiel medzi nimi je fakt len ten, ze jedna je leskla a druha matna. A trochu pri vyrobe isto je nejaky iny proces ale vyrabaju sa z tych istych materialov co vsetky skridly tejto znacky.

Poslať Napísal: 24 Mar 2021, 11:05 

Feiro ďakujem ti veľmi pekne. Viac sa nám už ale páči glazúra, tá lesklá a známi nám hovorili, že na tej sa ani špina nedrží. Je to pravda?

Poslať Napísal: 12 Apr 2021, 08:15 

...vrtka je to pravda, nemusis sa bat, ze by vam chcel zle poradit...glazura tym ze je leskla, tak aj ked prsi alebo snezi, tak jednoducho dazd a sneh zmije vsetku spinu...nie je porovita a preto sa nema kde spina drzat a preto sa tam nedrzi ani mach...

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 23:15 

Chrulo tak v tom prípade nám známi neklamali, lebo presne toto isté nám hovorili. Super, ďakujem ti ešte raz za to, že si mi to potvrdil. Budúci týždeň chceme ísť už do stavebnín, chceme ísť ešte na živo pozrieť škridle a hneď keď sa rozhodneme, tak aj objednáme. Už je najvyšší čas, lebo začne teplo a budú robiť krov, tak aby už škridla bola na pozemku.

Poslať Napísal: 04 Máj 2021, 09:56 

...aj ste boli?...aku ste vybrali?...aa nemas vobec zaco, rad som poradil a kludne tak spravim aj nabuduce, ak bude treba..

Stránka 8 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre