Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 9 [ Príspevkov: 89 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Apr 2020, 07:19 

Ahojte...nam budu za mesiac robit strechu na domceku a dlho sme vyberali stresnu krytinu...No napokon sme sa rozhodli pre skridlu od firmy Tondach, tusim sa uz volaju Wienerberger ale po starom to vacsina ludi pozna, ze je to skridla Tondach...neviem sa dockat, ked to budeme mat hotove...Som velmi zvedava a taka v ocakavani, ci sme dobru a hlavne peknu vybrali :D ...Ved viete ako zeny, nas vacsinou len dizajn zaujima :D :D ...Potom vam pridam aj foto, ak budete chciet...

Poslať Napísal: 09 Apr 2020, 09:17 

Cau natali...dobry vyber...ich skridla je kvalitna a dlhe roky sluzi ludom...aky odtien idete davat?...

Poslať Napísal: 13 Apr 2020, 17:01 

Ano?...Tak to som rada, ze si ma takto povzbudil, lebo stale dumem, ci sme dobre vybrali...Ciernu ideme davat...Chcem bielo-sivu fasadu, tak sme zvolili ciernu skridlu...

Poslať Napísal: 22 Apr 2020, 11:06 

Vies, ze som si aj myslel, ze mi napises ciernu farbu?...ved teraz kto stavia, tak len taku stresnu krytinu dava...nemusis vobec dumat, super ste sa rozhodli...skridla Tondach patri medzi tie najlepsie a najkvalitnejsie...

Poslať Napísal: 08 Máj 2020, 21:56 

Lebo je teraz taky trend, ze tmavu strechu, tmave okna a biela fasada...Mne sa strasne ta kombinacia ale uz dlho pacila, takze by som to dala aj keby to nebolo teraz trendy...Strasne mam rada kombinaciu biela a cierna :) ...Ano, to som od viecerych pocula takyto nazor na ich skridlu...Ale nas oslovilo hlavne to, ze je to prirodna skridla a ze do nej nejdu ziadne chemikalie atd....

Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 12:43 

NataliGregorova píše:
Lebo je teraz taky trend, ze tmavu strechu, tmave okna a biela fasada...Mne sa strasne ta kombinacia ale uz dlho pacila, takze by som to dala aj keby to nebolo teraz trendy...Strasne mam rada kombinaciu biela a cierna :) ...Ano, to som od viecerych pocula takyto nazor na ich skridlu...Ale nas oslovilo hlavne to, ze je to prirodna skridla a ze do nej nejdu ziadne chemikalie atd....

Tak tomu ver, to je brutal kombinacia! Aj my taku budeme mat, no fasadu este hotovu nemame, lebo musime nasetrit eurace. Skridlu sme ale tiez davali ciernu. A ktorý typ skridle ste od nich davali? Lebo my mame Sambu 11.

Poslať Napísal: 11 Jún 2020, 10:13 

Ano, mas pravdu, ze to dobre vyzera, aj mne sa to lubi...tak, tak, to si dobre vypichla, je to fakt pravda, ze ich skridla je prirodna a to je super...a inak potom by si mohla poslat aj nejaku foto, hm?..

Poslať Napísal: 19 Jún 2020, 10:40 

Ľudkovia poradíte mi? Ktorý typ škridle od tondachu sa Vám najviac páči? My sa nevieme rozhodnúť :roll:

Poslať Napísal: 23 Jún 2020, 10:07 

MARTINA A MEDZI KTORYMI SA ROZHODUJETE? VED V PRVOM RADE VY MUSITE VEDIET, AKY TYP SKRIDLE SA VAM HODI NA DOM. ALEBO DAJ FOTKU, CI VIZUALIZACIU AKO BUDE VYZERA VAS DOM A PODLA TOHO TI PORADIME, AKY TYL SKRIDLE.

Poslať Napísal: 29 Jún 2020, 12:56 

Tomáš pozerali sme sa po Figaro 11, Rumbe XXL a Sambe 11. Tieto tri sa nám tak najviac páčia a vôbec sa nevieme rozhodnúť, ktorá bude najlepšie vyzerať, keďže sme videli len vzorky a nemáme nejako možnosť ju vidieť v reálne na dome :? Preto by som bola rada, keby ste nám poradili.

Stránka 5 z 9 [ Príspevkov: 89 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre