Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 19 z 21 [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Aug 2022, 11:43 

Nie je škridľa ako škridľa, a to, akú by si mal použiť, by bolo fajn prediskutovať s predajcom, on ti najlepšie poradí, aká by bola najvhodnejšia pre Váš dom. Tam totiž záleží na rôznych veciach, ktoré treba brať do úvahy ako napríklad sklon strechy. Tak by bolo dobre si možno takéto veci najprv dopredu pozisťovať.

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 11:52 

keramická škridla má dlhú životnosť, je odolná proti poveternostným vplyvom a stálofarebná, tie farby nemajú tendenciu vyblednúť. narozdiel od plechu sa vyrába z prírodných materiálov, takže schvaľujem, že si od neho upustil. tiež by som sa radšej opýtal nejakej firmy, lebo je kopu vecí, čo môžeš pokaziť v prípade, že by si sa rozhodol do toho ísť sám. odborníci ti už povedia presne aký typ škridle by si mal zvoliť.

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 13:16 

No, to je pravda, zrejme by som mal osloviť firmu, ktorá mi s tým pomôže, pretože o sklone strechy nemám ani šajnu :D Akože áno, viem, že bude šikmá, ale presný uhol povedať zatiaľ neviem, takže bude potrebné si to všetko pekne zistiť a až potom zrejme môžem riešiť typ škridly.

Poslať Napísal: 24 Aug 2022, 10:51 

Existuje na to aj konkrétny vzorec... Ale jednoduchšie pre teba bude si to proste pozrieť v projektoch, malo by to tam byť uvedené... Potom sa môžeš začať radiť s niekým kompetentným, akú škridľu zvoliť...

Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 08:50 

V plánoch som to hľadal, no zrejme zle. Ja sám by som si to isto nevedel zmerať, to si niekto tak reálne aj robí? Myslím si, že bežný človek na to doma nemá vhodné nástroje. Ja síce mám kamaráta, ktorý všetko vie a všade bol, ale či sa mu veriť dá, to je diskutabilné :D Síce staval, ale trvalo mu to celú večnosť, pretože sa do všetkého púšťa najradšej sám. Radšej to nebudem riskovať, ešte mi poradí škridlu akú netreba a potom budem banovať. Už to nevrátim späť.

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 10:51 

Jasné, že nie je úplne dobré všetko robiť sám, pokiaľ teda nie si kvalifikovaný a vyučený stavbár, že? Tiež vravia o mne, že som hrdý človek, ale nechám si v takýchto veciach isto poradiť a nejdem hlavou proti múru. Ak potrebujem pomôcť, tak sa poradím s odborníkmi a hotovo. Na to sú tu a oni vedia, čo robia. Aspoň mám istotu, že nespravím nejakú blbosť. Asi aj preto mi strecha drží a vyzerá ako má.

Poslať Napísal: 05 Sep 2022, 12:27 

Áno, veď nikto učený predsa z neba nespadol. Ja si neviem predstaviť, že by som riešil takéto technické záležitosti sám, veď tam sa dá predsa toľko vecí pokaziť. Tiež sme stavali minulý rok a nebolo to jednoduché. Veľa som pomáhal samozrejme, aj majstra sme mali na stavbe, ale čumel som, koľko je vecí, o ktorých som nemal ani tušenia. No a pri streche pravdaže treba dbať na viacero vecí. O tej som nevedel fakt, že nič. Už len tých typov škridiel koľko existuje, bol som z toho jeleň.

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 11:03 

Predtým som aj mal nápad, že pôjdem do stavby sám :D Lebo veď doba je zlá, každý sa snaží ušetriť. Ale keď som si predstavil, ako dlho by to trvalo, tak si vravím, že radšej to nechám na ľudí, ktorí vedia, čo robia :D Žena už chcela bývať, bola nervózna len z tej predstavy, že by som tam niekde hore na streche zostal visieť.

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 08:54 

buy instagram followers
acheter des followers instagram
comprare follower instagram
comprar seguidores no instagram
comprar seguidores instagram
instagram follower kaufen
obserwujacy na insta
instagram followers
kup obserwujących instagram

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 09:58 

Veď to je samozrejmosť v dnešnej dobe, že si nájdeš pomocníkov na stavbu. O opaku som ani nerozmýšľal. Ale každopádne už by bolo fajn vybrať konkrétnu škridľu, všetko nám akosi trvá, mám pocit, že sa nikam neposúvame. Záleží nám na tom, aby sme vybrali dobre. Potrebujeme kvalitnú škridľu a sme ochotní investovať pokojne aj viac, na tom sme sa zhodli, že pri streche šetriť rozhodne nebudeme.

Stránka 19 z 21 [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre