Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 15 z 16 [ Príspevkov: 156 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 01 Mar 2022, 08:25 

teodor majtlan hej presne suhlasim, my ju tiez mame. a co sa tyka farby, tak aka konkretne, reku ci sme sa aj v tomto zhodli :D
lajos555 tak ako jasne, berie sa do uvahy aj to, preto ak si nejaku vyberies, je lepsie si dat spravit ako vizualizaciu tak aj predbezne rozpocet, kolko by ta to vyslo vsetko.

Poslať Napísal: 09 Mar 2022, 08:46 

Lajoš555 tak zrejme by si sa stretol s rôznymi názormi ohľadom strešnej krytiny či už z pohľadu kvality, ceny, údržby a podobne. Ale osobne som aj ja za názor, že škridla je najlepšia voľba. To máš istotu na niekoľko dekád rokov, že všetko bude ok. No a čo si spomenul sklon, toto by som riešil s odborníkmi, že čo by bolo najvhodnejšie zvoliť :)

Poslať Napísal: 17 Mar 2022, 07:56 

Timo a aku konkretnu skridlu? Ci to je jedno? Lebo asi co sa tyka kvality to by mohli alebo mali byt priblizne rovnake, ci sa mylim? Ale je pravda, to som aj ja pocul, ze vydrzi dekady a co sa tyka udrzby, to tiez nie je narocne sa starat.

Poslať Napísal: 18 Mar 2022, 09:00 

Boihuš tak nie je to úplne jedno lebo máš aj napríklad pálené škridle a to ti už je kvalitka riadna. Takže to keď tak si pozisťuj poriadne, aby si si dal takú, ktorá ti fakt dlho vydrží :) Hej presne ako píšeš, že to vydrží a teda aj podľa farby ak si vyberieš tak by mala byť aj farebne stála :)

Poslať Napísal: 21 Mar 2022, 09:53 

Timo hej to máš asi pravdu, len teraz sa podľa mňa ľudia dajú rýchlo ovplyvniť či už kvôli cene alebo nejakej nenáročnosti ale presne potom čo tá kvalita. A teda akú škridlu by som podľa teba mohol riešiť? Veď hádam sa dá spraviť nezáväzne aj cenová ponuka či?

Poslať Napísal: 23 Mar 2022, 07:41 

A je to aj nejako nazvem to odstupnovane co sa tyka ja neviem kvality, udrzby a farby? Ked sa bavime teda o tom, ze nie je skridla ako skridla. Tym padom sa to asi odzrkadli aj na cene mam pravdu?

Poslať Napísal: 28 Mar 2022, 08:10 

Boihuš áno je pravda, že je ich viac na trhu, tým pádom aj viac možností čo sa týka ja neviem farby alebo všeobecne prevedenia. Ide o to si len vybrať. Už si dostal aj typ, že akú konkrétne, prípadne či už vieš pre akú by si sa rozhodol :)

Poslať Napísal: 30 Mar 2022, 06:45 

Boihuš vieš čo, my máme škridlu Tondach a je super. Dali sme si spraviť aj vizualizáciu, kvôli farbe fasády domu aby som videl ako to cca bude vyzerať. Ale veď ako nie je to podmienka, možno taký príjemný bonus. A vy to máte ako, do kedy sa máte rozhodnúť? Lebo predpokladám, že to budete asi do projektu zahŕňať či?

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 07:46 

Inak sa v poslednej dobe stretavam aj s tym co mi teda kamoska hovorila, ktora sa rozhodla, ze tiez s muzom idu tento rok stavat, ze proste oni budu riesit strechu dodatocne potom. Som myslela ze to ma byt v ramci projektu uvedene, ci ako nie je to uplne striktne ze sa to da aj neskor, sa nejako rozhodnut?

Poslať Napísal: 06 Apr 2022, 06:48 

sičo súhlasím s tebou, tiež máme od nich škridlu, je to pecka. NataliGregorova tak áno lebo možno aj kovid k tomu prispel alebo aké správne slovo použiť, že teda ľudia nechodili na dovolenky, boli viac doma, možno si aj našetrili a je to. Vieš čo ako áno mala by byť v projekte, ale myslím, že keď už by ste veľmi potrebovali nejakú zmenu, čo sa tohto týka, tak dá sa :)

Stránka 15 z 16 [ Príspevkov: 156 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre